drheader13

گرگ فروش و بازاریابی

میدونید تفاوت یک فروشنده حرفه ای با فروشنده دوزاری چیست؟

چرا در یک شرکت حقوق یک فروشنده با یک فروشنده دیگر تفاوت دارد؟

دوستان خوبم سلام امیدوارم عالی باشید .
در این مقاله می خواهم به ویژگی ها و قدرت های فوق العاده ارزشمند صنعت بزرگ فروش و بازاریابی اشاره کنم و به تمام عزیزانی که دنبال یک شغل حرفه ای و قدرتمند با درآمدهای واقعاً میلیون تومانی هستند کامل آموزش بدهم. 
اینکه چطور یک شغل حرفه ای داشته باشند؟
چطور در شغل فروش و بازاریابی موفق شوند؟
و چطور به درآمد های عالی  و میلیون تومانی برسند؟
گرگ فروش و بازاریابی
اسم این مقاله گرگ فروش و بازاریابی گذاشته شده  تا ویژگی ها و قدرت باور نکردنی این شغل به ریز ترین حالت ممکن توضیح داده شود.
در مقاله های قبلی در سایت ناصر جعفری دات کام به ویژگی ها و نوع شغل و صنعت فروش و بازاریابی به عالی ترین شکل ممکن اشاره کردم.
فروش و بازاریابی یعنی چه؟ چه صنعتی هست ؟ چه ویژگی هایی دارد ؟ مناسب چه افرادی هست ؟ چه کسی میتواند در این صنعت بزرگ و حرفه‌ای به درآمدهای واقعاً میلیون دست پیدا کند ؟ و گرگ فروش و بازاریابی چه کسی هست؟

 

فروش و بازاریابی یعنی :

اینکه شما بتوانید یک کالا یا محصول را با هر میزان کیفیت ،  قیمت و شرایط خاصی که دارد بتوانید یک بازاریابی و نیازسنجی عالی  انجام بدهید ،  بازارها و مشتریان هدف واقعی برای آن شناسایی کنید ، ارزش های پیشنهادی به مشتری ارائه کنید ،  خدمات عالی به مشتری بدهید و در  نهایت تمام این کارها باعث شود تا مشتری به شما اطمینان کرده و شما را به جای رقبا یا مشتری های دیگری انتخاب کرده و خرید خودش رو از شما انجام داده و پول خودش را به شما بدهد.
فروش و بازاریابی یکی از صنایع بسیار بزرگ و قدرتمند و فعال هست و تمامی کسب و کار ها و کارخانجات عظیم و بزرگ نیازمند فروشندگان حرفه ای و بزرگ هستند تا بتوانند محصولاتی که با زحمات خود به تولید رسانده اند  را به بازار عرضه کرده و به سود نهایی برسانند. 

ویژه گی های عالی شغل فروش و بازاریابی :

مدیریت بر پول خودتون

کنترل زمان خودتون

تسلط بر شغل خودتون

و در نهایت مدیریت نحوه پیشرفت جایگاه شغلی در حال و آینده هست که در دست خود شما قرار دارد. فروش و بازاریابی مناسب تمام افراد جامعه است و تمام افراد جامعه باید و باید این
شغل حرفه ای و قدرتمند را یاد بگیرند تا بتوانند در هر کسب و کاری هستند چه تولیدی، توزیعی و خدماتی  ، کالا یا محصول خود را با قدرت در بازار عرضه کنند.
 

گرگ فروش و بازاریابی چه کسی هست و چه ویژگی هایی دارد؟

 
تمام ویژگی هایی که در بالا اشاره شد ، تمام مزایا و معایب ،قدرت و تخصص هایی که در قسمت بالای مقاله به بهترین حالت اشاره شد از ویژگی ها و خصوصیات گرگ فروش و بازاریابی است.
گرگ فروش و بازاریابی به کسی گفته میشود که با ذهنیت ثروت ساز خودش در کنار قدرت عضلانی ، با فعالیت‌های بسیار عالی و با دید باز و حرکت های بسیار عالی در زمان بندی های مشخص ، شروع به فعالیت فروش و بازاریابی می کند و هر نوع کالا یا محصول که به دست او برسد را به بازار نیاز عرضه می کند.
گرگ فروش و بازاریابی به محدودیت ها فکر نمی کنند ، فقط به اینکه چطور می‌تواند هر محصول یا کالا یا خدمتی که به دست و سپرده می‌شود یا پیدا می‌کند را با استفاده از فرصت ها و تهدیدات موجود در بازار به فروش برساند و به منافع حداکثری خودش برسد.
گرگ فروش و بازاریابی کسی است که دارای فیزیک بدنی بالا ، قدرت عالی اجرایی ،  دارای ذهن نامحدود برای رسیدن به اهداف بزرگ است و خودش را همیشه در صدر رتبه ها  و جایگاه ها می بیند و بالاترین درآمد ها را بدست می آورد.
بسیاری از فروشندگانی که در حال حاضر در بسیاری از کارخانجات و شرکت ها مشغول فعالیت هستند متاسفانه فقط و فقط نام فروشنده حرفه‌ای یا بازاریاب حرفه ای  را یدک می کشند و اصطلاحاً هیچ تخصصی  اجرایی و عملکردی در نتایج عملیاتی در زمینه های آن شغل حرفه ای ندارند.
 

تفاوت گرگ فروش و بازاریابی با فروشندگان معمولی در چیست ؟

چرا بیشترین درآمد ها به گرگ های فروش و بازاریابی می رسد؟

تفاوت فروشندگان و گرگ فروش و بازاریابی
گرگ فروش و بازاریابی با نشدن‌ها کاری ندارد.  فقط و فقط برای باید ها می جنگند. برای شدن ها ، برای اتفاق افتادن ها. آنها  با تمام قوا در حال تلاش کردن هستند. بدون محدودیت زمانی ، بدون ناامید شدن، بدون اینکه از محصول یا کالای خود خسته و ناامید بشوند.
به همین دلیل چنین افرادی معمولاً بهترین جایگاه ها را در شرکت ها و کارخانجات دارند.  بالاترین میزان حقوق ها را دریافت می‌کنند و جایگاه شغلی و پیشرفت شغلی آنها در سریعترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد.
گرگ فروش و بازاریابی هرگز منتظر ایده‌آل  شدن شرایط بازار نمی ماند.  چنین افرادی با دیدگاه باز و بلندی که دارند و هدف‌گذاری‌های عالی و دقیقی که برای خودشان انجام میدهند کافی است تا محصول یا خدمت به دست آنها برسد.  با سرعت بالا و نیازسنجی عالی و قدرت اجرایی و حرکت گرایی عالی که دارند ، ورود به بازار را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند تا به هدف والای خودشون یعنی  رسیدن به درآمد های میلیونی برسند.
 

ویژگی های عالی و قدرتمند گرگ فروش و بازاریابی ؟

بسیار پر تلاش ، پیگیر و جدی
سرعت بالا در اجرا و ناامید نشدن در انجام دادن امور
قدرت رقابت پذیری بالا در بازار و شرایط های عادی و بحرانی
خلاق و ایده پرداز در اجرای سیستم فروش حرفه ای
قدرت ارتباط گیری با افراد مختلف در حوزه های کاری مختلف  و رده بالا
جذاب ،خوش صحبت و خوش بیان با دید باز نسبت به تمام افراد جامعه
دارای روحیه همکاری تیمی بسیار بالا
هدفمند  و با انضباط ، متمرکز و بسیار قدرتمند
گرگ های فروش و بازاریابی بسیار اندک هستند و در کسب و کارها به ساده ترین روش‌های موجود قابل شناسایی هستند.
 

سوالات بسیار مهمی که در برخورد با گرگ های فروش و بازاریابی  باید از آنها پرسیده شود چیست ؟

روش فروش شما به چه صورتی است؟
چطور برای رسیدن به اهداف خودتون برنامه ریزی می کنید؟
چگونه با افراد در سیستم فروش و بازاریابی ارتباط موثر برقرار میکنید؟
به چه صورت امور اجرایی خودتون رو پیگیری میکنید؟
به چه روشی یک محصول کالا یا خدمت را نیازسنجی کرده و وارد بازار می کنید؟
نقاط قوت  و ضعف شما چیست؟
چه کتاب هایی را می خوانید یا در چه دوره هایی شرکت میکنید؟
تفاوتهای شما با فروشندگان غیر حرفه ای و آماتور در چیست ؟
و بسیاری از سوالات کلیدی و مهم.
چطوری باید در این شغل  و صنعت حرفه ای مشغول به کار شوید؟
اگر در زمینه جذب و استخدام در شرکت ها و کارخانجات معتبر با شرایط و مزایای عالی دنبال کار هستید  و قصد دارید در این زمینه حرفه ای مشغول به فعالیت عالی شوید، وارد سایت تخصصی
ناصر جعفری دات کام شوید . در قسمت و کادر تخصصی   من در زمینه فروش و بازاریابی کارجو هستم وارد شده و اطلاعات و رزومه خود را بارگذاری کنید تا کارشناسان ما بسرعت با شما تماس بگیرند.
اگر شما هم می خواهید در در زمینه فروش و بازاریابی به یک گرگ فروش  و بازاریابی تبدیل بشوید تا به درآمد و جایگاه عالی برسید ، می توانید در دوره های حرفه ای فروش و بازاریابی شرکت کرده و به این مهم دست یابید.
فروش  و بازاریابی
مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری یکی از تخصصی ترین مرکز ها در زمینه پرورش و آموزش نیروهای فروش حرفه‌ای به صورت کاملا تخصصی ، کارگاهی و مهارت محور هست تا بتوانیم علاقه مندان به صنعت فروش و بازاریابی را به صورت کاملا حرفه‌ای آموزش داده و با قدرت وارد بازار بزرگ صنعت فروش و بازاریابی کنیم.
این مرکز از اولین بنیانگذار مدرسه ی فروش و بازاریابی فنی و حرفه‌ای فروش و بازاریابی در ایران است .
این مرکز در زمینه های  زیر ارائه خدمات تخصصی می نماید.
آموزش روش های  رشد فروش پایدار
آموزش نیروهای فروش و بازاریابی شرکت ها و کارخانجات
مشاوره در زمینه های عالی و رده بالا مدیریتی  به مدیران کارخانجات
عارضه‌یابی کسب و کارهای بزرگ و کوچک
در نهایت همکاری با کارآفرینان و استارتاپ‌ها به صورت کاملا تخصصی .
 

من ناصر جعفری هستم

مربی فروش و بازاریابی

بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش و بازاریابی

مشاور شرکت شهرک های صنعتی کل استان تهران

بنیانگذار اولین مدرسه فنی  و حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران

02155075264 دفتر مرکزی

09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی  مرکز

www.naserjafari.com

naserjafari@ پیج ایسنتاگرام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=8646