دوره آموزش تخصصی فروش و بازاریابی تلفنی

لطفا جهت ثبت سفارش دوره تخصصی فروش و بازاریابی فروشنده تلفنی عالی روی عکس زیر کلیک کرده یا با پشتیبانی مرکز به شماره  09108799387 تماس بگیرید

دوره رایگان اولیه آموزش فروش و بازاریابی فروشنده تلفنی عالی

 

دوره آموزش تخصصی فروش و بازاریابی تلفنی

 

این دوره یکی از دوره های بسیار تخصصی  و حرفه ای در زمینه ایجاد رشد فروش و بازاریابی می باشد. بسیار از شرکت ها و کارخانجات دارای نیرو های فروش در داخل مرکز خود می باشند و از داخل مجموعه با مشتریان ارتباط تلفنی دارند. یکی از چالش های بزرگ کسب و کار ها ، عدم توانایی مدیران و کارشناس فروش آنها در زمینه برقراری ارتباط موثر  وحرفه ای با مشتری برای جذب و مذاکره و نهایتا فروش  می باشد.

 

این دوره قدرتمند می تواند یک کارشناس فروش یا مدیران کسب و کارهای بزرگ و کوچک را به یک فرد توانمند  و حرفه ای در زمینه فروش عالی تبدیل کند.

 

200 دقیقه آموزش حرفه ای در زمینه بسیاری از تکنیک های مورد نظر برای ایجاد فروش حرفه ای در این دوره در اختیار شما گذاشته شده است.

 

42 تکنیک حرفه ای در زمینه های بسیار مهم که بیشتر مدیران کارخانجات و تیم های فروش آنها با آن درگیر هستند در این دوره کاملا حرفه ای و شفاف آموزش داده شده است.

 

شما می توانید با گذراندن این دوره عالی و فوق العاده قدرتمند ، در هر کسب و کاری که باشید چه شخصی چه بصورت شرکتی ،یک فروش و جذب عالی را ایجاد کرده و به یک رشد درآمد فوق العاده دست پیدا کنید.

 

این دوره حرفه ای حاصل 13 سال تجربه آموزش مدیران کارخانجات  و تیم های فروش مویرگی شرکت ها و کارخانجات در صنایع پزشکی، غذایی،دارویی، ماشین آلات، چوب، سنگ، مواد پلیمری، قطعات خودرویی و صنایع بزرگ و مختلف بوده که بصورت کارگاهی و حرفه ای بصورت حضوری و آنلاین پیاده سازی شده است.

 

تقاضای من از شما:

 

لطفا تمام بخش های آموزش را با دقت تمام  و چندین بار مکرر ببینید و با دقت چند برابری تمرین کرده و اجرا نماید. زیرا این دوره هر چه قدر هم که قدرتمند باشد تا زمانی که شما آن را به درستی و حرفه ای اجرا نکنید نتیجه ای  برای شما نخواهد داشت.

 

کسی قطعا موفق خواهد بود و نتیجه خواهد گرفت که درست یاد بگیرید و از آن مهمتر اقدام کرده و اجرا نماید.

 

لطفا نظرات با ارزش ، پیشنهادات عالی و انتقادات راه گشای خودتون رو برای من ارسال کنید تا بتوانم از تجربیات عالی شما برای بهبود این دوره عالی استفاده نمایم.

با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما.

مبلغ سرمایه گذاری دوره :

1/499/000 هزار تومان

ارسال به صورت فلش کارت جهت راحتی استفاده

هدیه  ویژه خرید دوره :

 کتاب قدرتمند  فقط انجام بده

گارانتی 100 درصدی برگشت مبلغ سرمایه گذاری دوره

در صورت عدم کارایی و تاثیر گذاری در تیم فروش و بازاریابی شما

 

ناصر جعفری

مربی فروش و بازاریابی ایران 

بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش و بازاریابی

نویسنده اولین کتاب کشور با عنوان فقط انجام بده 

مشاور شرکت شهرک های صنعتی استان تهران

مربی رسمی فروش و بازاریابی سازمان فنی  و حرفه ای کل کشور

بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی  فنی  و حرفه ای در ایران

02155075264 دفتر مرکزی

09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی مرکز

www.naserjafari.com