ناصر جعفری
ناصر جعفری

استخدام بازاریاب

 

هنوز بیکارید و دنبال یک شغل عالی در کارخانجات و شرکت های معتبر  هستید؟

دنبال یک کار حرفه ای و تضمینی با مزایا و درآمد های عالی هستید؟

دنبال درآمد های 15 تا 100 میلیون تومانی واقعی برای زندگی عالی هستید؟

در جستجو یک شغل با کلاس و پردرآمد وپرتقاضا در بازار فعلی کشور هستید؟

دیگه نگران شغل نباشید.

ما در این مرکز یک بانک بزرگ از 8 شغل تخصصی  و حرفه ای در شرکت ها و کارخانجات طرف قرارداد خود داریم

که به شما به صورت تضمینی  و گارانتی شده معرفی نمایم.

 

لطفا این مرکز را به دوستان و عزیزان خود جهت بدست آوردن یک شغل حرفه ای  معرفی نماید.

09108799387 پشتیبانی مرکز 

 

استخدام بازاریاب

استخدام بازاریاب – فروشنده تلفنی و حضوری – مدیر و سرپرست فروش حرفه ای –

آموزش رایگان + معرفی رایگان به شرکت ها  

 

خانم / آقا – همکار  خوب من

لطفا اطلاعات خود را در جدول زیر با دقت ثبت کنید تا با افتخار در خدمت شما همکاری گرامی باشیم.

تیم پشتیبانی مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری 

ما در مرکز فروش و بازاریابی ناصر جعفری، یک بانک بزرگ از شغل های حرفه ای

در شرکت ها و کارخانجات معتبر با درآمد های عالی  برای شما داریم.

اگر واقعا دنبال یک شغل عالی هستید این مقاله آموزشی رو مطالعه کنید

و با دوستان خودتون هم اشتراک بزارید تا بتوانیم به آنها هم برای پیدا کردن یک شغل حرفه ای کمک کنیم . 

 

دوست خوبم سلام امیدوارم عالی و پاینده باشید.

 اگر دنبال یه کار حرفه‌ای با درآمد عالی میگردید این مقاله را تا آخر مطالعه کنید تا از فرصت های عالی در این مرکز که به رایگان برای شما در نظر گرفته شده است بتوانید استفاده کنید

خیلی از افراد جامعه روزانه  برای پیدا کردن  یک شغل مناسب با درامد عالی در کاریابی ها ،روزنامه ها و نیازمندی ها در حال گشت و گذار هستند تا بتوانند شغل مطلوب خود را پیدا کنند. اما متاسفانه این افراد فقط به دنبال کار های تکراری  و از دور خارج شده می باشند. خیلی از افراد در جامعه از وجود این نوع شغل بی خبر هستند  و نمی دانند که در این شغل تخصصی چه مزایایی وجود دارد. بیشتر افراد در جامعه فکر می کنند حتما باید از ساعت 7 تا 9 شب به سر کار بروند تا بتوانند یک درآمد عالی  داشته باشند. اما در اینجا شغل هایی را به شما معرفی می نمایم که با کار روزانه فقط 3 ساعت به صورت حرفه ای ، می توانید درآمد 5 برابر حقوق کارمندی و کارگری را بدست بیاورید. تنها کافی هست در این مقاله کاملا با من همراه باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار بدهم. 

بزرگترین مشکل جویندگان شغل در صنعت فروش و بازاریابی در ایران

 

یکی از بزرگترین مشکلات پیدا کردن شغل در ایران  در بین افراد جویای کار ، نداشتن اطلاعات در مورد شغل های کلیدی  و پر تقاضا می باشد. بسیاری از افراد در کشور از شغل های عالی  و پر در آمد هیچ اطلاعاتی ندارند و دائما در حال جابجا شدن در شغل های مختلف بوده و یا در جستجو شغل های دوم و سوم هستند تا بتوانند زندگی خود را در شرایط سخت فعلی تامین نمایند. این افراد بیشتر دنبال کاره های تکراری  و ساده در جامعه می گردند. اما نکته جالب تر اینکه رقابت نیز در این شغل ها بسیار بالاست زیرا بسیاری از افراد فقط از وجود این شغل ها آگاهی دارند و شغل خای حرفه ای  و تخصصی را نمی شناسند. نداشتن تخصص  در کنار نداشتن آگاهی در زمینه های شغل های دیگر باعث شده تا خیلی از افراد در جامعه از درآمد های در این شغل ها غافل بشوند.

مهمترین خواسته های جویندگان شغل در این زمینه چیست؟

 

1- درآمد عالی  و بالا در طول فعالیت های ماهانه در سازمان خود 

2- داشتن یک محیط مناسب کاری و امنیت بویژه برای خانم ها 

3- بیمه  و مزایای  شغلی از طرف سازمان برای کارشناسان  

4- پورسانت و کمیسون بالا در فروش ها و هدف های سازمانی

5-  پاداش های عالی در زمینه بالا بردن میزان فروش ها

6- داشتن فضای رشد و ترقی در سازمان کاری خود

7- انتقاد پذیری در مدیران ارشد خود 

 

 

معرفی یک شغل حرفه ای  و پر درآمد برای خانم ها و آقایان به صورت تضمینی

 

یکی از شغل های بسیار حرفه ای  و با کلاس  و پر درآمد عالی که همیشه در بین صاحبین کارخانجات و شرکت ها بصورت گسترده تقاضا بالایی دارد ، شغل حرفه ای بازاریابی  و فروش می باشد. این شغل به خاطر تخصصی بودن و حرفه ای بودن معمولا جایگاه بسیار عالی دارد. درآمد در این نوع شغل بسیار بالا بوده و افراد خیلی راحت می توانند با داشتن این نوع تخصص ، در شرکت ها بزرگ و مطرح مشغول فعالیت شوند 

بسیاری از کارخانجات در کشور ، شرکت های تولیدی  و توزیعی  و پخش  وبازرگانی در جستجو خانم ها و آقایان با سطح تحصیلات دیپلم به بالا برای این بخش از کسب و کار خود هستند. این جایگاه به خاطر تخصصی بودن رقابت کمتری دارد و فضا برای جذب افراد بسیار عالی تر می باشد. البته مزایای این شغل بسیار بیشتر است و در ادامه به نکات عالی آن اشاره خواهم نمود. 

شما می توانید در تمام کارخانجات و شرکت ها  کشور به عنوان کارشناس فروش و بازاریابی  با عالی ترین درآمد ها و مزایا به استخدام در بیاید. یا حتی با یادگیری این شغل به سمت های مدیریتی  در کارخانجات  و شرکت ها برسید.  معمولا استخدام بازاریاب و کارشناس فروش و بازاریابی جز کار های بسیار سخت برای مدیران شرکت ها می باشد. زیرا  پیدا کردن یک کارشناس فروش عالی ، نیازمند تلاش  و پیگیری های بسیار زیاد می باشد. اما واقعیت این است که کارشناسان فروش و بازاریابی در شرکت ها بعد از استخدام  شدن ، درآمد های عالی را کسب می کنند.

میزان درآمد  یک کارشناس فروش و بازاریابی خانم و آقا چقدر می باشد؟

کارشناسان فروش و بازاریابی در شرکت ها معمولا حقوق های متفاوتی دارند. در بیشتر مواقع یک کارشناس فروش و بازاریابی حقوق و پورسانت بین 15 تا 100 میلیون تومان را دریافت می نماید. درآمد در این نوع شغل حرفه ای در دستان خود شما می باشد وبستگی به میزان فروش و تلاش شما بستگی دارد. در این نوع شغل هیچ محدودیت درآمدی وجود ندارد. درامد کارشناسان در این نوع شغل ها  معمولا از 3 تا 10 برابر یک کارمند معمولی می باشد. یک کارشناس فروش در کمتر از 3 ماه کاری میتواند به درآمد بالای 20 تا 30 میلیون و بنا به تلاش  و پشتکار خود دست یابد. این نکته طلایی را دوباره اشاره می نمایم که کیزان درآمد در این شغل درست مدیران شرکت ها و کارخانجات نمی باشد . فقط  و فقط در دستان شماست. زیرا شما با تلاش  و پشتکار عالی خود می توانید درآمد های خود را به آن مقدار که دوست دارید  برسانید. وقتی صحیت از تعیین میزاندرآمد توسط خود شما می شود یعنی شما یک فرد قدرتمند در این زمینه می باشید که می توانید میزان درآمد را خودتان تعین کنید .

 

ما در مدرسه فروش  وبازاریابی ناصر جعفری چه خدماتی می توانیم به شما ارائه کنیم ؟

 

1 – معرفی انواع شغل های موجود در شرکت ها و کارخانجات به صورت دائمی 

2 – ساختن یک بانک اطلاعات از شما و قرار دادن در اختیار کارفرمایان برای پذیرش شغلی

3- سرعت عمل در پیدا کردن کار برای شما در شرکت ها در هر زمان و مکانی

4- ایجاد گزینه انتخاب برای شما و کارفرمایان برای جذب شدن در بهترین شغل ها

5- همراهی کارجویان در زمینه پیدا کردن شغل های با درآمد عالی  در نزدیکترین محل زندگی 

6- بدون هزینه بودن این خدمات برای کارججویان در این حوزه تخصصی از سوی مرکز آموزش

 

 

چطور باید در این شغل پر درآمد استخدام بشوید؟

مرکز فروش و بازاریابی ناصر جعفری بعنوان مشاور شرکت شهرک های صنعتی کل استان تهران  و بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی در ایران در این زمینه می تواند شما را یاری نماید.

این مرکز تخصصی با جذب علاقمندان به این صنعت و با دادن آموزش های مقدماتی رایگان  و سپس معرفی به صورت رایگان به کارخانجات ، شما را در این زمینه حمایت کرده و می تواند بعنوان یک بانک  و مرجع تامین کننده نیروی فروش برای شرکت ها این کار را برای شما انجام بدهد. هدذف این مرکز کمک به علاقمندان و توسعه صنعت بزرگ بازاریابی  در کل کشور می باشد. این مرکز به صورت تخصصی با دانش 15 سال تجربه فعالیت در این حوزهو با ایجاد ارتباط بین کارخانجات و شرکت ها  و نیروی کار واقعی  که جویای درآمد و جایگاه عالی می باشد، قادر هست تا به صورت دائمی  و همیشگی در شما  این خدمات عالی را انجام بدهد.

این مرکز علاقمندان به شغل  و کار حرفه ای در کارخانجات و شرکت ها را به صورت کاملا تضمینی  و گارانتی شذه به بازار عالی با شرایط مناب معرفی می نماید 

بخش معرفی

ناصر جعفری هستم

مدیر مسئول مرکز تخصصی فروش و بازاریابی ناصر جعفری .

هدف  و رسالت من در این مرکز کمک به تمام مردم عزیز ایران در سراسر کشور برای یافتن یک شغل حرفه ای  و تخصصی برای بدست آوردن درآمد های عالی می باشد. یکی از اهداف این مرکز  ، آموزش تخصصی شغل فروشنده گی  و بازاریابی بصورت کامل  و حرفه ای به افراد و علاقمندان ، مدیران ارشد و تیم های فروش شرکت ها می باشد. این دوره ها بر اساس تجربیات 15 سال فعالیت مدیانی و اجرایی در بیش از 170 کارخانه و شرکت و 4 صنعت بزرگ کشور می باشد. 

 

ناصر جعفری

مربی حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران

بیزینس کوچ با گرایش فروش و بازاریابی

مشاور شرکت شهرک های صنعتی کل تهران

بنیانگذار اولین مدرسه فنی حرفه ای فروش و بازاریابی

نویسنده 3 جلد کتاب تخصصی در حوزه فروش و بازاریابی کاربردی

مجری  و مدیر مسئول برنامه تلوزیونی موفقیت در فروش و بازاریابی

مدرس دانشکده بین الملی ابن سینا

مشاور مرکز سینمایی  و انیمیشن ضحی

 09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی

www.naserjafari.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=9749