drheader13

استخدام بازاریاب

هنوز بیکارید و دنبال یک شغل عالی هستید؟

دنبال یک کار حرفه ای و تضمینی هستید؟

دنبال درآمد های 15 تا 100 میلیون تومانی هستید؟

در جستجو یک شغل با کلاس و پردرآمد وپرتقاضا هستید؟

استخدام بازاریاب

آموزش رایگان + معرفی رایگان به شرکت ها  

خانم /آقای محترم

لطفا اطلاعات خود را در جدول زیر با دقت ثبت کرده و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا فورا با شما تماس بگیرند.

ما در اینجا کلی شغل حرفه ای در شرکت ها با درآمد عالی  برای شما داریم.

دوست خوبم سلام امیدوارم عالی و پاینده باشید.

 اگر دنبال یه کار حرفه‌ای با درآمد عالی میگردید این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

خیلی از افراد جامعه روزانه  برای پیدا کردن  یک شغل مناسب با درامد عالی در کاریابی ها ،روزنامه ها و نیازمندی ها در حال گشت و گذار هستند تا بتوانند شغل مطلوب خود را پیدا کنند.

بزرگترین مشکل جویندگان شغل در ایران

یکی از بزرگترین مشکلات پیدا کردن شغل در ایران  در بین افراد جویای کار ، نداشتن اطلاعات در مورد شغل های کلیدی  و پر تقاضا می باشد. بسیاری از افراد در کشور از شغل های عالی  و پر در آمد هیچ اطلاعاتی ندارند و دائما در حال جابجا شدن در شغل های مختلف بوده و یا در جستجو شغل های دوم و سوم هستند تا بتوانند زندگی خود را در شرایط سخت فعلی تامین نمایند.

معرفی یک شغل حرفه ای  و پر درآمد

یکی از شغل های بسیار حرفه ای  و با کلاس  و پر درآمد عالی که همیشه در بین صاحبین کارخانجات و شرکت ها بصورت گسترده تقاضا بالایی دارد ، شغل حرفه ای بازاریابی  و فروش می باشد.

بسیاری از کارخانجات در کشور ، شرکت های تولیدی  و توزیعی  و پخش  وبازرگانی در جستجو خانم ها و آقایان با سطح تحصیلات دیپلم به بالا برای این بخش از کسب و کار خود هستند.

شما می توانید در تمام کارخانجات و شرکت ها  کشور به عنوان کارشناس فروش و بازاریابی  با عالی ترین درآمد ها و مزایا به استخدام در بیاید.

میزان درآمد  یک کارشناس فروش و بازاریابی

کارشناسان فروش و بازاریابی در شرکت ها معمولا حقوق های متفاوتی دارند. در بیشتر مواقع یک کارشناس فروش و بازاریابی حقوق و پورسانت بین 15 تا 100 میلیون تومان را دریافت می نماید. درآمد در این نوع شغل حرفه ای در دستان خود شما می باشد وبستگی به میزان فروش و تلاش شما بستگی دارد. در این نوع شغل هیچ محدودیت درآمدی وجود ندارد. درامد کارشناسان در این نوع شغل ها  معمولا از 3 تا 10 برابر یک کارمند معمولی می باشد.

 

چطور باید در این شغل پر درآمد استخدام بشوید؟

مرکز فروش و بازاریابی ناصر جعفری بعنوان مشاور شرکت شهرک های صنعتی کل استان تهران  و بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی در ایران در این زمینه می تواند شما را یاری نماید.

این مرکز تخصصی با جذب علاقمندان به این صنعت و با دادن آموزش های مقدماتی رایگان  و سپس معرفی به صورت رایگان به کارخانجات ، شما را در این زمینه حمایت کرده و می تواند بعنوان یک بانک  و مرجع تامین کننده نیروی فروش برای شرکت ها این کار را برای شما انجام بدهد.

 

بخش معرفی

من ناصر جعفری هستم. مدیر مسئول مرکز تخصصی فروش و بازاریابی ناصر جعفری . هدف  و رسالت من در این مرکز کمک به تمام مردم عزیز ایران در سراسر کشور برای یافتن یک شغل حرفه ای  و تخصصی برای بدست آوردن درآمد های عالی می باشد. یکی از اهداف این مرکز  ، آموزش تخصصی شغل فروشنده گی  و بازاریابی بصورت کامل  و حرفه ای به افراد و علاقمندان ، مدیران ارشد و تیم های فروش شرکت ها می باشد.

 

ناصر جعفری

مربی فروش و بازاریابی

بیزینس کوچ با گرایش فروش و بازاریابی

مشاور شرکت شهرک های صنعتی تهران

بنیانگذار اولین مدرسه فنی حرفه ای فروش و بازاریابی

 09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی

02155075264 دفتر مرکز

www.naserjafari.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=9749