ناصر جعفری
ناصر جعفری

بازاریاب خانم و آقا نیازمندیم

هنوز دنبال کار با درآمد عالی هستی؟

از جستجو کردن شغل  خسته شدید؟

شغل با کلاس  و پردرآمد نیاز دارید؟

بازاریاب خانم و آقا نیازمندیم

آموزش رایگان + معرفی به شرکت ها رایگان

خانم /آقای محترم

لطفا اطلاعات خود را در جدول زیر با دقت ثبت کرده و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا فورا با شما تماس بگیرند.

بازاریاب خانم و آقا نیازمندیم

ما در اینجا کلی شغل حرفه ای در شرکت ها با درآمد عالی  برای شما داریم.

دوست خوبم سلام امیدوارم عالی باشید.

 اگر دنبال یه کار حرفه‌ای با درآمد عالی میگردید این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.خیلی از افراد جامعه روزانه در کاریابی ها ،روزنامه ها و نیازمندی ها در جستجوی یک شغل حرفه ای و عالی با درآمد بالا می گردند.

با توجه به اینکه هزینه های زندگی هر روز در حال بالا رفتن هست ، بسیاری از افراد ، خانواده ها ، آقایان و خانم ها در جستجوی شغل هایی هستند که بتوانند با یک زمان بندی درست و مشخص، درآمدهای بیشتری را کسب کنند.

در این مقاله به یکی از شغل های بسیار تخصصی و حرفه‌ای که می‌تواند به شما  بعنوان خانم  و آقا کمک کند تا  در یک بازده زمانی مشخص شده به درآمدهای بالای ۱۵ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان دست پیدا کنید.

شغل بازاریابی چیست؟

بازاریابی یعنی اینکه شما بتوانید برای یک کالا ،محصول یا خدمت خود جستجو کنید  و مشتری ها و بازارهای هدف واقعی را برای آن پیدا کنید و کالا  ،خدمت یا محصول خود را به آن مشتریان عرضه کرده و بفروشید.

بازاریابی یکی از شغل های بسیار زیبا و جالب و دارای تنوع بسیار زیادی هست که اصلا خسته کننده نبوده و بسیار کاربردی هست.

شغل بازاریابی مناسب چه کسانی هست؟

این شغل مناسب تمامی خانم ها و آقایان می باشد.

بسیاری از خانم ها و آقایان با توجه به شرایط سنی ،محل زندگی، استان محل زندگی و شرایط وداشته های خود می توانند در این شغل تخصصی در هر زمان و مکانی مشغول فعالیت شوند.

یکی از ویژگی های عالی این شغل که مناسب بسیاری از دانشجویان نیز میباشد نیمه وقت بودن یا به صورت دورکاری هم می‌توان در این شما تخصصی فعالیت نمود.

نکته قابل توجه در شغل بازاریابی این است که شما به راحتی می توانید با یادگیری مفاهیم و علم بازاریابی برای خودتان و با داشتن سرمایه یا حتی بدون داشتن سرمایه یک کسب و کار حرفه‌ای و میلیون تومانی را به وجود بیاورید.

بسیاری از شرکتها و کارخانجات روزانه در جستجوی بازاریاب خانم و آقا هستند تا آنها را به صورت استخدام کارشناس فروش تلفنی خانم یا بصورت جذب و  استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در مجموعه های خودشان جذب نمایند.

بازاریاب خانم و آقا نیازمندیم

مزایای شغل بازاریابی چیست؟

شغل بازاریابی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد.  بازاریاب  خانم و آقا می توانند با استخدام در این شغل حرفه‌ای از مزایای بسیار عالی آن بهره‌مند شوند که شامل حقوق های عالی ، پایه حقوق وزارت کار با مزایای قانونی  ،استفاده از امکانات داخل شرکت ، ارتباط گیری با مشتریان بیشتر، دریافت پورسانت های عالی از فروش هایی که انجام میدهند و پاداش هایی که شرکت ها و مجموعه ها برای آنها در نظر می گیرند.

یکی دیگر از مزایای بازاریابی به این صورت است که شما می توانید با کمترین زمان ممکن به صورت استخدام در شرکت ها یا برای خودتان به صورت فعال فعالیت نموده و از درآمدهای عالی آن استفاده نمایید.

یکی از مزایای فوق العاده شغل بازاریابی تقاضای بسیار زیاد در شرکت ها برای جذب و استخدام بازاریاب خانم و آقا میباشد.

بازار کار شغل بازاریاب خانم وآقا

بسیاری از شرکتها و کارخانجات بزرگ در سراسر کشور از تولیدی ، توزیعی ، واردات و صادرکنندگان و بسیاری از کسب و کارهای کوچک ، به بازاریاب خانم و آقا نیاز دارند تا بتوانند محصولات و خدمات تولیدی خود را به صورت حضوری و تلفنی به مشتری های خود عرضه کرده و به فروش برسانند.

این کارخانجات و شرکت ها به صورت کاملا تخصصی در مراکز مختلف و آگهی های روزمره دائماً در جستجوی بازاریاب خانم و آقا به صورت حرفه‌ای با مزایای بسیار عالی می باشند.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری که در این زمینه طرف قرارداد با بسیاری از کارخانجات و شرکت ها در شهرک های صنعتی کل کشور می باشد نیز ، روزانه به صورت مستمر در جستجوی بسیاری از خانم ها و آقایان می باشد تا آنها را به صورت حرفه‌ای آموزش رایگان داده و به عنوان بازاریاب حرفه ای خانم یا آقا به شرکت ها و کارخانجات به صورت کاملاً رایگان معرفی نماید.

حقوق و مزایای یک بازاریاب خانم و آقا

معمولاً بسیاری از بازاریاب های خانم یا آقا دارای پایه حقوق های قانونی وزارت کار ، بیمه تامین اجتماعی ، بیمه های تکمیلی و پورسانت های پلکانی از فروش هستند و در نهایت پاداش هایی که معمولا شرکت‌ها برای نیروهای حرفه‌ای خود در نظر میگیرند.

این حقوق ها در کنار مزایای که شرکت ها برای بازاریابان خانم و آقا در نظر می گیرند معمولا از عددهای ۱۵ میلیون تا پنجاه میلیون نیز می رسد.

چطور به عنوان بازاریاب خانم و آقا مشغول فعالیت شویم؟

شما به راحتی می توانید در گوگل ( سایت ناصر جعفری دات کام  ) را جستجو کرده در صفحه اصلی سایت وارد  (برگه من در زمینه فروش و بازاریابی کارجو هستم )  شوید ،  اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط بگیرند.

ما در این مرکز تخصصی آموزش های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم و بعد از یک آزمون عملی آنلاین که به صورت رایگان از شما گرفته میشود مدرک مهارتی دوره برای شما صادر شده و باز هم به صورت کاملاً رایگان به شرکتها و کارخانجات معتبر معرفی می شوید.

هزینه دوره های آموزش شما و صدور مدارک مهارتی برای شما به صورت کاملا رایگان بوده و تمام این هزینه ها را مدیران شرکتها و کارخانجات که طرف قرارداد با مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری 

هستند پرداخت می نمایند.

بازاریاب خانم و آقا نیازمندیم

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری به عنوان مشاور شرکت شهرکهای صنعتی کل استان تهران و بنیانگذار اولین مدرسه فنی و حرفه‌ای فروش و بازاریابی در کشور آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان در این زمینه می باشد.

ما در این مرکز آموزش های تخصصی را به صورت کاملاً رایگان به شما عزیزان ارائه کرده و مدرک مهارتی فنی و حرفه‌ای را به شما صادر نموده و در نهایت شما را به صورت کاملاً رایگان به شرکت ها و کارخانجات معتبر در سراسر کشور معرفی می نماییم.

شما می توانید برای ارتباط با مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری اطلاعات کامل خود را در جدول زیر کاملاً ثبت نموده و گزینه ارسال را بزنید  تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند یا می توانید با شماره های ارتباطی مرکز ما تماس مستقیم برقرار نمایید.

ناصر جعفری

مربی فروش و بازاریابی

بیزینس کوچ با گرایش فروش و بازاریابی

مشاور شرکت شهرک های صنعتی تهران

بنیانگذار اولین مدرسه فنی حرفه ای فروش و بازاریابی

 09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی

02155075264 دفتر مرکز

www.naserjafari.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=9696