ناصر جعفری

استخدام فروشنده تلفنی خانم

 

هنوز دنبال استخدام در شغل دفتری با درآمد عالی هستید؟

آیا میدونید یک شغل پر درآمد و عالی برای خانم ها وجود دارد؟

شما هم دنبال درآمد های 15 تا 50 میلیونی هستید؟

بدنبال شرکت ها و کارخانجات معتبر و مطمئن می گردید؟

 

استخدام و جذب خانم ها در با کلاس ترین و پرد درآمد ترین شغل  در شرکت ها و کارخانجات.

فرم تماس با ما

لطفا اطلاعات خود را در جدول پایین با دقت ثبت و ارسال کنید تا کارشناسان مرکز ما فورا با شما تماس بگیرند.

 

 

استخدام فروشنده تلفنی خانم

استخدام فروشنده تلفنی خانم

دوستان خوبم سلام . در این مقاله شما رو با یک شغل حرفه ای و تخصصی و پر درآمد  که مناسب بسیاری از خانم ها در سراسر کشور هست آشنا می کنم .اگر دنبال یک شغل عالی با درآمد واقعا میلیونی هستید این مقاله رو تا آخر مطالعه کنید.

 

استخدام فروشنده تلفنی خانم

 

شغل حرفه ای فروشنده تلفنی خانم چه نوع کاری هست؟

بسیاری از شرکت ها و کارخانجات و کسب  وکار های تولیدی و توزیعی  و خدماتی در سطح کشور برای اینکه بتوانند چرخه کار خود را به صورت درست و عالی حفظ نمایند ، نیازمند فروختن کالا ها و خدمات خود به مشتریان هستند.این شرکت ها باید بتوانند به درست ترین شکل ممکن و بصورت سریع با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و محصول خود را وارد بازار کنند. این یک کار بسیار مهم و حیاتی  و خیلی با ارزش و مهم است. وظیفه این کار مهم در شرکتها به فروشندگان تلفنی خانم از داخل شرکت سپرده شده است.فروشنده تلفنی خانم وظیفه دارد .

از داخل شرکت و با امکاناتی که مدیرانکسب و کار ها در اختیار او می دهند با رعایت کلیه موارد احترام به مشتری و آموزش هایی که در این زمینه دیده است با مشتریان تماس گرفته و محصول و خدمات شرکت را به مشتری اصلی معرفی  و شروع به سفارش گیری نماید.فروشنده تلفنی خانم نقش بسیار مهمی در بالا بردن تولید و درآمد یک شرکت دارد. شما حتی می توانید با یادگیری این شغل حرفه ای به صورت دوره کاری یا نیمه وقت و پروژه ای با شرکت ها و کارخانجات با شرایط عالی مشغول به کار شوید و کسب درآمد های عالی کنید.

 

انواع شغل برای فروشنده تلفنی خانم:

1 – فروشنده تلفنی بیمه

2 – فروشنده تلفنی پوشاک

3 – فروشنده تلفنی ماشین الات و صنایع

4 – فروشنده تلفنی مواد غذایی

5- فروشنده تلفنی محصولات پزشکی و آرایشی و بهداشتی

6-فروشنده لوازم تحریر

7- فروشنده محصولات آزمایشگاهی و دندانپزشکی

8-فروشنده محصولات آموزشی و دانشگاهی

9- فروشنده محصولات مبلمان و میز های اداری

10- فروشنده انواع نایلون و سلفون های مصرفی خانگی  و صنعتی

وبسیاری موارد دیگر که در این شغل حرفه ای وجود دارد و مناسب بسیاری از خانم های جویای کار حرفه ای با درآمد عالی می باشد.

 

مزایای عالی برای فروشنده تلفنی خانم :

استخدام فروشنده تلفنی

استخدام فروشنده تلفنی خانم

 

1 – بیشتر خانم ها در این شغل در داخل شرکت مستقر هستند.

2 – محیط امن و آرام و ایمن برای خانم ها از نظر روانی وجود دارد.

3 – امکانات مورد نیاز برای اینکار از طرف شرکت ها برای شما فراهم شده است.

4 – به راحتی می توانید با مدیران و همکاران در این بخش ارتباط داشته باشید.

5- بیشترین ارتباط شما با مشتریان تلفنی بوده و با همین دلیل می توانید با مشتریان بیشتری در طول روز ارتباط بگیرید و عملکرد بهتری داشته باشید.

6- هزینه های شما از نظر کاری در طول ماه بسیار کاهش پیدا می کند.

7 – پرداخت بیمه و مزایای قانونی و عالی در این زمینه از طرف شرکت ها.

8 – حقوق های بالا و چند برابری نسبت به حقوق کارمندی  و عادی وجود دارد.

9- سرعت بالای ارتباط با مشتریان  و تعامل صمیمی تر با مشتری

10- دسترسی عالی  و بالا دو طرفه مشتری  و کارشناس با مهم

بسیاری از خانم ها دنبال شغلی هستند که در محیط کار ،درآرامش و امنیت و راحتی باشند تا بتوانند با کمترین استرس ،بالاترین فعالیت را انجام دهند. این شغل از نظر محیطی  و امکاناتی بسیار مناسب خانم ها می باشد.

 

آیا برای شغل فروشنده تلفنی خانم بازار کار وجود دارد؟

جواب با قدرت فقط یک کلمه است. بله . قطعا. بصورت تضمینی

یک بازار بزرگ و عظیم و عالی وجود دارد که تمام خانم ها می توانند وارد آن شود.

بسیاری از شرکت ها و کارخانجات طرف قرارداد با مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری روزانه درخواست بیش از 100 نیرو در این زمینه را فراخوان می نمایند. همچین در بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی روزانه برای جذب در این زمینه آگهی منتشر می شود.شرکت ها تولیدی و توزیعی ، وارد کنندگان و صادر کنندگان ، شرکت های خدماتی مثل بیمه و هواپیمایی  و غیره،شرکت های پخش  و توزیعی در سراسر کشور در این زمینه همیشه دنبال نیروی های خانم  فعال  و با انگیزه با درآمد های عالی  و مزایای قانونی می باشند. 

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری نیز در این زمینه آماده است تا شما عزیزان را به شغل های عالی با مزایای بالا  و درامد های بیشتر به شرکت ها و کارخانجات معرفی نماید . 

 

میزان درآمد در این شغل برای فروشنده تلفنی خانم چقدر می باشد؟

استخدام فروشنده خانم

استخدام فروشنده تلفنی خانم

 

یکی از سولات عالی که زیاد پرسیده می شود میزان حقوق دریافتی در این شغل حرفه ای می باشد که از طرف خانم ها معمولا پرسیده می شود. بیشتر خانم ها به لحاظ شرایط موجود در کشور  و هزینه های بالا دنبال شغل هایی هستند که بتوانند با درآمد های عالی در ساختن یک زندگی بهتر به خانواده خود کمک کنند تا زندگی بهتری را داشته باشند. 

یکی از نکات بسیار جالب  و عالی در این شغل حرفه ای برای خانم ها این است که میزان در آمد در این کار در دستان خود شماست. یعنی در این شغل هیچ محدودیتی برای درآمد وجود ندارد. 

بعنوان مربی فروش و بازاریابی که در کارخانجات مختلف مشغول فعالیت می باشم کارشناسان خانمی را مشاهده می کنم که از درامد های ماهیانه 8 میلیون تا ماهیانه 45 میلیون تومان در حال دریافت می باشند. دلیل تفاوت در نوع و میزان درامد ها به این خاطر است که در این شغل هیچ محدودیتی برای درآمد وجود ندارد و شما به هر میزان که تلاش و پشتکار داشته باشید درآمد شما هم به همان میزان رشد عالی خواهد کرد. اما افرادی هم هستند که از سر ناچاری  وبدون علاقه وارد این شغل عالی می شوند و خیلی زود خسته شده و از این کار دلسرد می شوند ونمی توانند یک نتیجه عالی را کسب  کنند. 

معمولا فروشنده گان خانم بخاطر تمرکز بیشتر و نظم و دقت عالی که در محیط کار از خود دارند رشد های درآمد و جایگاهی بیشتری را پیدا می کنند و سریع تر به به جایگاه های بالاتر می رسند.

فروشنده تلفنی خانم

ما در مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری بعنوان مشاور شرکت شهرک های صنعتی تهران در امورکارخانجات  و بعنوان اولین بنیانگذار مدرسه فنی و حرفه ای فروش وبازاریابی در سازمان فنی وحرفه ای کل کشور ،این دوره ها را بصورت حضوری و آنلاین به شما عزیزان بصورت حرفه ای  و کارگا هی با تجربیات 13 ساله خود آموزش می دهیم. شما می توانید در (گوگل وارد سایت ناصر جعفری دات کام)  شود  و در قسمت ( من در زمینه فروش و بازاریابی کارجو هستم  ) وارد شوید و اطلاعات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما به سرعت با شما تماس گرفته ویا می توانید با ارتباط در واتساپ پشتیبانی  و یا تماس مستقیم باما ارتباط بگیرید.

 

همچنین شما می توانید اطلاعات خود را در جدول زیر بارگذاری کرده و ارسال کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط بگیرند.

 

ما قادر هستیم شما را بعنوان یک نیروی توانمند به شرکت ها و کارخانجات مورد تقاضا معرفی نماییم.

استخدام خانم

من ناصر جعفری هستم.

مربی فروش و بازاریابی و بیزینس کوچ حرفه ای . مدرس دانشکده بین الملی  و مشاور شرکت شهرک های صنعتی کل استان تهران. بنیانگذار اولین مرکز و مدرسه فنی و حرفه ای در کشور . ما در این مرکز تخصصی قادر هستیم به تمام بانوان سراسر کشور در هر نقطه و هرمکانی با هر شرایطی مالی ، این شغل حرفه ای  و قدرتمند را آموزش داده و شما را به بازار کار عالی با درآمد میلیون تومانی معرفی نماییم تا در زمینه ایجاد اشتغال و تامین نیروی ماهر و حرفه ای و کاربرد ، پل ارتباطی عالی بین افراد کارجو در این زمینه و مدیران شرکت ها  و کارخانجات باشیم.

 

ناصر جعفری

مربی حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران

بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش در کارخانجات 

مربی رسمی سازمان فنی  و حرفه ای ایران

نویسنده 3 کتاب تخصصی در حوزه فروش و بازاریابی

مدیر  و موسس آژانس بازاریابی فروشنده در ایران

مشاور شرکت شهرک های صنعتی استان تهران

بنیانگذار اولین مدرسه فنی و حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران

09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی مرکز

WWW.NASERJAFARI.COM

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=8921