مشارکت پورسانتی در رشد های فروش و بازاریابی محصولات تولیدی کارخانجات و ایجاد رشد درآمد جدید 30 تا 300% تضمینی

—————————

این مدل قرارداد فقط با کارخانجات دارای فروش  20 میلیارد به بالا در سال منعقد و اجرا می گردد 

—————————

برنامه هدف سال 1402- 5 پروژه جدید

—————————

هنوز دنبال رشد های فروش  و درآمد جدید در شرکت و کارخانه خودتون هستید؟

در فروش محصولات تولیدی کارخانه و شرکت خود دچار مشکل هستید؟

توضیحات در ویدئو مرکز آموزش فروش و بازاریابی  

09108799387 پشتیبانی مرکز 

آموزش فروش و بازاریابی تلفنی شاخص

مدیر عامل / متقاضی گرامی

جهت کسب اطلاعات و شرایط همکاری با پشتیبانی مرکز به شماره 09108799387 تماس حاصل نماید.

با تشکر از شما. مدیریت و تیم مرکز فروش و بازاریابی ناصر جعفری

شرایط مشارکت پورسانتی در رشدهای فروش و درآمد جدید در کارخانجات و شرکت ها تولیدی و توزیعی

دوست خوبم سلام

من ناصر جعفری هستم و می توانم با قدرت به شما برای ایجاد رشد فروش و درآمد 30 تا 300 درصدی تضمینی در کسب و کارتون کمک کنم.

بسیاری از تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات و خدمات کشور در بخش فروش محصولات تولیدی خود چالش ها و مشکلات بسیاری دارند.  

چالش مهمتر در بخش کارخانجات ،فعالیت با ظرفیت های حداقل 50 درصد کمتر از حد واقعی می باشند . با توجه به  تجربیات عملی و کارگاهی و علمی خودم  در زمینه ایجاد رشد فروش پایدار، آموزش تخصصی نیرو ها  و مدیران شرکت ها ، مشاوره های مدیریتی  در زمینه پیدا کردن بازار ها و مشتریان هدف واقعی ، عارضه یابی دقیق بخش های فروش در زمینه عملکرد اجرایی  و برنامه ریزی های اجرایی فروش و هدف گذاری پولی و تعدای  ، این مجموعه قادر هست به مدیران شرکت ها و کارخانجات تولیدی و توزیعی در سراسر کشور کمک های اجرایی نموده و در ایجاد رشد فروش و بالابردن ظرفیت های تولید کارخانجات و گرفتن سهم بازار بیشتر، کمک های اجرایی نماید. هدف  این مرکز تخصصی کمک به شما عزیزان برای رونق بخشیدن به کسب وکارهاتون می باشد  که سال ها برای آن زحمت کشیده اید و بیزینس خودتون را رشد داده  و به این نقطه عالی رسانده اید.

خدمت به سرمایه های بزرگ صنعت کشور افتخار ماست

ایجاد رشد فروش جدید 30 تا 300 درصدی تضمینی 

مدیر عامل مرکز آموزش تخصصی فروش  و بازار یابی همراه فکر کسب و کار 

موسس اولین مدرسه فروش و بازاریابی فنی و حرفه ای در کشور

ناصر جعفری

09108799387 پشتیبانی  مرکز

09128023809 تماس مستقیم

دوست خوبم سلام امیدوارم عالی باشید .

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بخش های بسیار عالی در زمینه فروش و بازاریابی کارخانجات و شرکت ها آشنا کنیم.

خیلی از کارخانجات و کسب و کارها در شهرکهای صنعتی کل کشور دچار مشکلات فروش و بازاریابی هستند و به دلیل اینکه در تولید کارخانه خود  دارای چالش‌های بسیار زیادی می باشند ، در نتیجه به دنبال تیم های فروش و بازاریابی  مجموعه های مختلف هستند که بتوانند محصولات خود را به آنها واگذار کرده و به فروش برسانند و تمام تمرکز خود را بعنوان تولید کننده در زمینه تولید بگذارند.

از آنجایی که بسیاری از مدیران کارخانجات ، تولید کنندگان بسیار عالی هستند ،اما فروشندگان بسیار ضعیفی هستند. به همین خاطر قصد دارند فروش خود را به صورت مشارکتی و به صورت درصد از فروش به شرکت های فروش و بازاریابی واگذار نمایند.

چرا شرکت ها و کارخانجات کشور در فروش محصولات تولیدی خود مشکل فروش و بازاریابی زیادی دارند؟

خیلی از کارخانجات به دلیل نداشتن سیستم فروش حرفه ای و پیشرفته و استفاده مداوم از سیستم فروش سنتی ، همچنان درگیر پیدا کردن بازار و مشتری هدف هستند.

مدیران کارخانجات ،تولید کنندگان بسیار عالی هستند اما از لحاظ سیستم فروش بسیار تخصص پایینی دارند و نمی توانند درحوزه ارتباط با مشتریان به خوبی و با قدرت عمل کنند.

نداشتن تیم فروش و بازاریابی در شرکت ها و کارخانجات یا آموزش پذیر نبودن نیروهای فروش و بازاریابی و یا ساده بودن و غیر ماهر بودن این کارشناسان فروش و بازاریابی نیز یکی از دلایل بسیار مهم نداشتن فروش در کارخانجات می باشد.

 مهمترین سوالی که مدیران کارخانجات ،باید از خود و تیم فروششان بپرسند چیست؟

چرا ما نمی توانیم به صورت کاملاً حرفه‌ای و پیشرفته فروش خود را رشد دهیم و سهم بازار خود را به بدست بیاوریم؟

مهمترین جواب برای این سوال این است که شما به خاطر استفاده از سیستم فروش سنتی و عدم فعالیت برای جستجوی مشتری های جدید و ایجاد خدمات عالی برای مشتری ها نتوانسته اید سهم بازار خود را به دست بیاورید.

شما چطور می توانید فروش محصولات تولیدی کارخانه خود را رشد عالی بدهید؟

شما میتوانید با کمک گرفتن از مربی فروش و بازاریابی  در مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری ، برای مجموعه خود یک سیستم فروش و بازاریابی حرفه‌ای با استفاده از افراد توانمند را ایجاد کرده و با آموزش‌های مستمر برای آنها به یک رشد فروش عالی و گرفتن سهم بازار اقدام کنید.

در حالت دوم شما می‌توانید با استفاده از خدمات تخصصی  مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری و استفاده از سیستم مشارکت در فروش این مرکز حرفه ای  که به صورت پورسانتی در این مرکز برای کارخانجات و شرکتهای ارائه خدمات می شود به یک رشد فروش عالی دست پیدا کنید.

شما می توانید وارد  ( سایت ناصر جعفری دات کام ) شوید و در صفحه اصلی این سایت وارد  (بخش مشارکت در رشد فروش کارخانجات ) شوید و در جدول زیر اطلاعات خود را بارگذاری کرده و برای مرکز ما ارسال کنید.

 

 مشارکت در فروش تولیدات کارخانجات و ایجاد رشد فروش 30 تا 300% تضمینی

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری درزمینه آموزش‌ تخصصی فروش و بازاریابی و پیاده سازی سیستم قوی فروش و کمک به پیدا کردن بازارها و مشتری های هدف و چالش‌های فروش و بازاریابی می تواند به شما عزیزان خدمات حرفه‌ای زیر را ارائه نماید.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری به عنوان مشاور شرکت شهرکهای صنعتی کل استان تهران و بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی فنی و حرفه ای در کشورآماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه می باشد:

1 –  پیدا کردن چالش ها و مشکلات بخش فروش و بازاریابی کارخانجات و شرکت ها

2 –  آموزش تخصصی نیروهای فروش و بازاریابی شرکت ها و کارخانجات به صورت حرفه‌ای و گارانتی شده.

3 – کمک به پیدا کردن بازارها و مشتری های هدف واقعی به صورت کاملا تخصصی.

4 –  مشاوره عالی و حرفه ای در زمینه فروش و بازاریابی به مدیران ارشد شرکت ها

5 –  کنترل و پیگیری بسیار قدرتمند و جدید در امور آموزشی و اجرایی نیروها.

6 –  ایجاد رشد فروش پایدار و مستمر در یک بازده زمانی تعریف شده.

شما می توانید وارد ( سایت ناصر جعفری دات کام )  بشوید و در صفحه اصلی سایت وارد پنجره  ( مشارکت در فروش کارخانجات )  شده ، اطلاعات و چالش ها و سوالات خود را در جدول تهیه شده در آن قسمت بارگذاری کرده و ارسال کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.

همچنین شما می‌توانید با شماره های ارتباطی که در سایت ناصر جعفری دات کام وجود دارد به صورت کاملا مستقیم و سریع ارتباط برقرار کنید.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری آماده عقد قرارداد های کوتاه مدت و بلند مدت با کارخانجات و شرکتهای تولیدی و توزیعی در سراسر کشور می‌باشد و می‌تواند بصورت مشارکت در بخش فروش بصورت پورسانتی  و پروژه ای با این کارخانجات ، فعالیت بلند مدتی را انجام دهد.

افتخار ما رشد فروش کسب و کار شماست.

ناصر جعفری

مربی فروش و بازاریابی در ایران
مربی رسمی سازمان فنی  و حرفه ای ایران
نویسنده اولین کتاب ( فقط انجام بده ) در ایران
نویسنده کتاب  مدرسه فروش و بازاریابی  در ایران 
مدیر و برنامه نویس اولین برنامه تلوزیونی موفقیت در فروش و بازاریابی در کشور
بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش
مشاور شرکت شهرکهای صنعتی کل استان تهران
بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی فنی و حرفه ای در ایران

 

09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی قدرتمند مرکز

WWW.NASERJAFARI.COM

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری می‌تواند در این زمینه با قراردادهای بلندمدت در کنار شما عزیزان قرار بگیرد و از رشد های فروش جدیدی که با حضور خود در مرکز شما ایجاد می نماید درصدی از رشد فروش ایجاد شده جدید را به عنوان کارمزد و پورسانت کاری خود از شما دریافت نماید.

در این سیستم یک تعهد دو طرفه ایجاد می شوند و مدیران مرکز و تیم فروش مدرسه فروش و بازاریابی در یک همکاری دو طرفه بلند مدت عالی به اهداف برد- برد 100 درصدی با توجه به منافع حداکثری خود دست پیدا کنند.