درباره من

دوست خوبم سلام

درباره من

 

من ناصر جعفری هستم

مربی حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران 

بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش و بازاریابی

نویسنده تخصصی 3  کتاب در حوزه فروش و بازاریابی 

مدرس دانشکده بین المللی ابن سینا  در تهران 

مربی رسمی سازمان فنی  و حرفه ای کل کشور

بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی فنی  و حرفه ای در ایران 

بنیانگذار اولین آژانس  بازاریابی  با عنوان ( فروشنده ) در ایران

موسس و مالک سایت فروشگاهی فروشنده در ایران 

عارضه یاب تخصصی مشکلات فروش و بازاریابی کارخانجات و شرکت های کشور

 

 

داستان زندگی من از این جا شروع شد که  سال ها بدنبال شغل مورد علاقه خودم می گشتم و نمی تونستم  گمشده خود در شغل های  مختلف رو پیدا کنم.

 در یک سال در 7 شرکت استخدام شدم و همزمان استعفا کردم چون همچنان اون شغل ها مورد علاقه من نبودند. با خواندن یک کتاب از بریان ترایسی  در زمینه فروش و بازاریابی  متوجه جذابیت های عالی در این حرفه شدم. فورا وارد یک دوره آموزشی فروش وبازاریابی  شدم و بعد از پایان دوره در 27 شرکت در کمتر از 1 ماه فرم مصاحبه پر کردم. در هر شرکتی که مصاحبه می شدم اگر از مسئول شرکت یا سبک و نظم اون شرکت حس مثبت دریافت نمی کردم اون شرکت رو  رد می گردم و جواب منفی می دادم .تا اینکه در شرکت دارویی که شرایط حقوقی خوبی داشت  و جای پیشرفت عالی رو برای خودم می دیدم  استخدام شدم و بعد از 4 مصاحبه با مدیران مختلف  و یک آموزش داخلی کوتاه مدت کار خودم رو شروع کردم.

مسیر پیشرفت  من در این شغل خیلی سریع تر از پیش بینی من رقم خود و در عرض 3 سال تلاش  حرفه ای  و بیرحمانه ، به سرپرستی  بخش شرکت و 2 سال بعد به درجه مدیریت بر 13 نیرو دست پیدا کردم.

همزمان با فعالیت حرفه ای شروع به تحصیل  از دیپلم  به کارشناسی در رشته مدیریت بازاریابی  و تبلیغات پرداختم و در مقطع ارشد در زمینه مدیریت استراتژیک قبول  و مقطع دکترا را در رشته مدیریت کسب و کار به پایان رساندم.

بعد از 3 سال مدیریت در شرکت فروش دارویی ، اولین شرکت توزیعی  و بازرگانی خودم در زمینه تجهیزات پزشکی را راه اندازی  نمودم. بعد از  4 سال فعالیت  در این صنعت حرفه  ای متوجه شدم که بسیاری از شرکت ها در  کشور دچار مشکلات شدید در زمینه فروش و بازاریابی خودشون هستند.

تصمیم قاطعانه گرفتم و باقدرت تمام وارد صنعت بزرگ آموزش  به صورت حرفه ای در  حوزه فروش و بازاریابی شدم تا بتونم به تمام کسب و کار ها در کشور خودم کمک کنم به رشد و شکوفایی عالی برسند.

در حال حاضر بعنوان مدرسه تخصصی فروش و بازاریابی در ایران، در حوزه مدیریت کسب و کار- فروش و بازاریابی فعالیت دارم. این مرکز توسط  ناصرجعفری ، مربی فروش و بازاریابی حرفه ای تاسیس شده است. دوره های تخصصی فروش و بازاریابی، به صورت گروهی و تیمی برای  مدیران و نیرو های اداری و بخش فروش حضوری و تلفنی در داخل کارخانجات و شرکت های تولیدی و توزیعی در شهرک های صنعتی کشور برگزار می شود. همچنین دوره های متفاوت  و تخصصی با حضور افرادی از اصناف مختلف بصورت خصوصی برای کسب و کارها برگزار می گنم. این دوره ها براساس سال ها تجربه عملی و علمی در زمینه فروش و بازاریابی در صنایع مختلف و شناسایی چالش ها و مشکلات بخش های فروش ،عارضه یابی شده و بصورت دوره های کارگاهی و عملی اجرا می شود  که شامل آموزش کارگاهی و پرسش و پاسخ، اجرا و تحلیل ، رسیدن به وضعیت مطلوب ، بازخورد و بهبود تا رسیدن به رشد فروش عالی و درآمد پایدار هست.  . تا به امروز بیش از 300 دانش پذیر در این دوره ها شرکت داشته اند که 70 درصد آنها صاحبان کسب و کارها و کارخانجات و 30 درصد بدنبال راه اندازی کسب وکار و ارتقای شغلی بوده اند.برگزاری دورههای آموزشی فروش و بازاریابی  بصورت خصوصی برای بیش از 170 شرکت کوچک، متوسط و بزرگ در صنایع بزرگ بهداشتی ، غذایی ، دارویی،چوب ماشین آلات صنعتی ، پلاستیک، فولاد ، توانبخشی ، قطعات خودرویی ، ماشین آلات ساختمانی، آموزشی ، در شهرک های صنعتی کشور ایران از فعالیتهای این مجموعه می باشد. برگزرای 3 سمینار موفق در زمینه فروش و بازاریابی در شهرک های صنعتی برای مدیران کسب و کار ها از جمله فعالیت های موفق من در اینسال های کوتاه بوده است. این مرکز برای اولین بار در کشور موفق به اخذ مجوز رسمی تاسیس مرکز فنی و حرفه ای کسب و کار فروش و بازاریابی از سازمان  فنی و حرفه ای کل کشور گردیده است. رسالت مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری، کمک به افزایش فروش ودرآمد و توسعه پایدار صاحبان کسب و کار  و کارخانجات ، کارآفرینان در کوتاهترین زمان ممکن با همراهی مربی فروش و بازاریابی هست. آموزش تیم فروش بزرگترین سازنده ماشین آلات صنعتی خاورمیانه در کشور ( کارخانه بزرگ پایا برش ) و بزرگترین  و مجهز ترین تولید کننده ماشین آلات ساختمانی در کشور ( کارخانه بزرگ تیران تونل بیستون )، اولین و بزرگترین کارخانه تولید کننده فولاد و میلگرد های غیر آج دار بلند ( کارخانه بزرگ فولاد آذر گستر سدید )، همکاری با شرکت شهرک های صنعتی کل تهران در عارضه یابی مشکلات تولید  بیش از 140 کارخانه بزرگ ومتوسط در 23 شهرک صنعتی تهران و البرز ، مشارکت و تفاهم نامه آموزشی با دانشکده بین الملی ابن سینا گرجستان در تهران و سازمان فنی  و حرفه ای کل کشور از دستاورد های این مرکز می باشد. همچنین اگر افرادی تصمیم به حضورمستقیم در این صنعت بیلیون دلاری دارند،می توانند آموزشهای لازم جهت تبدیل شدن به یک فروشنده و بازاریاب حرفه ای  را در این مجموعه دریافت کنند.

کلام  آخر من

هر ایرانی ، یک فروشنده و بازاریاب

هدف بزرگ من تغییر اساسی در صنعت فروش و بازاریابی شرکت ها و کارخانجات کشور در راستای ایجاد اشتغال سالم و پویا هست  تا همه شاهد یک زندگی عالی  و تامین برای همه مردم عزیز کشور باشیم.

امیداوارم در این مسیر بزرگ خداوند بزرگ به همه ما یاری نماید تا بر تمامی مشکلات و مسائل  پیروز بشویم.

پیروز  و پایینده باشید