ناصر جعفری
ناصر جعفری

استخدام و جذب بازاریاب خانم و آقا

استخدام و جذب بازاریاب خانم و آقا

 

هنوز دنبال کار خوب و حرفه ای میگردید؟

از بیکاری و بی پولی خسته شدی؟

دنبال یک شغل در شرکت و کارخانه معتبر هستی؟

دنبال درآمد های 15 تا 50 میلیون تومان می گردی؟

دنبال شغل حرفه ای با درآمد 10 تا 50 میلیون تومان  هستید؟

ما در اینجا کلی شغل حرفه ای با درآمد عالی  برای شما داریم.

 

لطفا اطلاعات خود را با دقت در جدول پایین ثبت و ارسال کنید تا کارشناسان مرکز ما فورا با شما تماس بگیرند .

 

دوست خوبم سلام امیدوارم عالی باشید.

اگر دنبال یه کار حرفه‌ای با درآمد عالی میگردید این مقاله را تا آخر مطالعه کنید. ما اینجا  در کارخانجات و شرکت های بزرگ و کوچک برای شما ، شغل هایی عالی  و با درآمد بالا داریم . ما می تونیم اطلاعات و درخواست شما رو به کارخانجات بصورت رایگان ارائه کنیم و شما رو بصورت تضمینی  و رایگان به شرکت های حرفه ای  طرف قرارداد با مرکز فروش و بازاریابی معرفی کنیم.

خیلی از افراد جامعه روزانه در کاریابی ها ،روزنامه ها و نیازمندی ها در جستجوی یک شغل حرفه ای و عالی با درآمد بالا می گردند.

با توجه به اینکه هزینه های زندگی هر روز در حال بالا رفتن هست ، بسیاری از افراد ، خانواده ها ، آقایان و خانم ها در جستجوی شغل هایی هستند که بتوانند با یک زمان بندی درست و مشخص درآمد های بیشتری کسب کنند.

در این مقاله به یکی از شغل های بسیار تخصصی و حرفه‌ای که می‌تواند به شما  بعنوان خانم  و آقا کمک کند تا  در یک بازده زمانی مشخص شده به درآمدهای بالای ۱۵ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان دست پیدا کنند. 

این مرکز در زمینه همکاری با شرکت ها و کارخانجات کشور در  حال همکاری میباشد  و می تواند تامین نیروی حرفه ای فروش و بازاریابی شرکت ها و کارخانجات را به صورت تخصصی انجام بدهد. شما اگر دنبال پیدا کردن یک شغل حرفه ای در شرکت ها و کارخانجات کشور هستید می توانید اطلاعات خود را در جدول زیر پر کرده و برای ما ارسال نماید.

 

شغل بازاریابی چیست؟

بازاریابی یعنی اینکه شما بتوانید برای یک کالا ،محصول یا خدمت خود جستجو کنید  و مشتری ها و بازارهای هدف واقعی را برای آن پیدا کنید و کالا  ،خدمت یا محصول خود را به آن مشتریان عرضه کرده و بفروشید.

بازاریابی یکی از شغل های بسیار زیبا و جالب و دارای تنوع بسیار زیادی هست که اصلا خسته کننده نبوده و بسیار کاربردی هست.

 

 

شغل حرفه ای بازاریابی مناسب چه کسانی هست؟

 

این شغل مناسب تمامی خانم ها و آقایان می باشد.

بسیاری از خانم ها و آقایان با توجه به شرایط سنی ،محل زندگی، استان محل زندگی و شرایط وداشته های خود می توانند در این شغل تخصصی در هر زمان و مکانی مشغول فعالیت شوند.

یکی از ویژگی های عالی این شغل که مناسب بسیاری از دانشجویان نیز میباشد نیمه وقت بودن یا به صورت دورکاری هم می‌توان در این شما تخصصی فعالیت نمود.

نکته قابل توجه در شغل بازاریابی این است که شما به راحتی می توانید با یادگیری مفاهیم و علم بازاریابی برای خودتان و با داشتن سرمایه یا حتی بدون داشتن سرمایه یک کسب و کار حرفه‌ای و میلیون تومانی را بوجود بیاورند.

بسیاری از شرکتها و کارخانجات روزانه در جستجوی بازاریاب خانم و آقا هستند تا آنها را به صورت استخدام کارشناس فروش تلفنی خانم یا بصورت جذب و  استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در مجموعه های خودشان جذب نمایند .

 

مزایای و ویژه گی های  عالی شغل بازاریابی چیست؟

 

شغل بازاریابی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد.  بازاریاب  خانم و آقا می توانند با استخدام در این شغل حرفه‌ای از مزایای بسیار عالی آن بهره‌مند شوند که شامل حقوق های عالی ، پایه حقوق وزارت کار با مزایای قانونی ، استفاده از امتیازات داخلی شرکت است.

یکی دیگر از مزایای بازاریابی به این صورت است که شما می توانید با کمترین زمان ممکن به صورت استخدام در شرکت ها یا برای خودتان به صورت فعال فعالیت نموده و از درآمدهای عالی آن استفاده نمایند.

یکی از مزایای فوق العاده شغل بازاریابی تقاضای بسیار زیاد در شرکت ها برای جذب و استخدام بازاریاب خانم و آقا میباشد.

 

 

بازار کار شغل بازاریابی برای خانم ها وآقایان

بسیاری از شرکتها و کارخانجات بزرگ در سراسر کشور از تولیدی ، توزیعی ، واردات و صادرکنندگان و بسیاری از کسب و کارهای کوچک ، به بازاریاب خانم و آقا نیاز دارند تا بتوانند محصولات و خدمات تولیدی خود را به صورت حضوری و تلفنی به مشتری های خود عرضه کرده و به فروش برسانند.

این کارخانجات و شرکت ها به صورت کاملا تخصصی در مراکز مختلف و آگهی های روزمره دائماً در جستجوی بازاریاب خانم و آقا به صورت حرفه‌ای با مزایای بسیار عالی می باشند.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری که در این زمینه طرف قرارداد با بسیاری از کارخانجات و شرکت ها در شهرک های صنعتی کل کشور می باشد نیز ، روزانه به صورت مستمر در جستجوی بسیاری از 

خانم ها و آقایان می باشد تا آنها را به صورت حرفه‌ای آموزش رایگان داده و به عنوان بازاریاب حرفه ای خانم یا آقا به شرکت ها و کارخانجات به صورت کاملاً رایگان معرفی نماید.

 

حقوق و درآمد یک بازاریاب خانم و آقا چقدر می باشد؟

معمولاً بسیاری از بازاریاب های خانم یا آقا دارای پایه حقوق های قانونی وزارت کار ، بیمه تامین اجتماعی ، بیمه های تکمیلی و پورسانت های پلکانی از فروش هستند .

این حقوق ها در کنار مزایای که شرکت ها برای بازاریابان خانم و آقا در نظر می گیرند معمولا از عددهای ۱۵ میلیون تا پنجاه میلیون نیز می رسد.

 

چطور  میتوانید به عنوان یک بازاریاب خانم و آقا مشغول فعالیت شوید؟

شما به راحتی می توانید در گوگل ( سایت ناصر جعفری دات کام  ) را جستجو کرده در صفحه اصلی سایت وارد  (برگه من در زمینه فروش و بازاریابی کارجو هستم )  شوید ،  اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناس مرکز با شما ارتباط بگیرد.

ما در این مرکز تخصصی آموزش های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم و بعد از یک آزمون عملی آنلاین که به صورت رایگان از شما گرفته میشود مدرک مهارتی دوره برای شما صادر می گردد تا بتوانید به شرکت ها ارائه نماید.

هزینه دوره های آموزش شما و صدور مدارک مهارتی برای شما به صورت کاملا رایگان بوده و تمام این هزینه ها را مدیران شرکتها و کارخانجات که طرف قرارداد با مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری هستند پرداخت می نمایند.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری به عنوان مشاور شرکت شهرکهای صنعتی کل استان تهران و بنیانگذار اولین مدرسه فنی و حرفه‌ای فروش و بازاریابی در کشور آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان در این زمینه می باشد.

ما در این مرکز آموزش های تخصصی را به صورت کاملاً رایگان به شما عزیزان ارائه کرده و مدرک مهارتی فنی و حرفه‌ای را به شما صادر نموده و در نهایت شما را به صورت کاملاً رایگان به شرکت ها و کارخانجات معتبر کشور معرفی نمایند.

شما می توانید برای ارتباط با مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری اطلاعات کامل خود را در جدول زیر کاملاً ثبت نموده و گزینه ارسال را بزنید  تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند یا می توانید با شماره های مرکز ما تماس بگیرند. 

ناصر جعفری

مربی حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران 

بیزینس کوچ با گرایش فروش و بازاریابی در کارخانجات 

مشاور شرکت شهرک های صنعتی تهران

مربی رسمی سازمان فنی  و حرفه ای ایران 

نویسنده 3 کتاب تخصی در زمینه فروش و بازاریابی

بنیانگذار اولین مدرسه فنی حرفه ای فروش و بازاریابی

09128023809 تماس مستقیم

09108799387 پشتیبانی

www.naserjafari.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=9169