ناصر جعفری
ناصر جعفری

هنوز مشکل فروش و بازاریابی دارید؟

شرکت و کارخانه  شما هم در فروش و بازاریابی مشکل دارد ؟

سهم بازار  و تعداد مشتریان شما هم پایین می باشد ؟

تیم فروش و بازاریابی شما خوب عمل نمی کنه؟

در پیدا کردن بازار و مشتری هدف خودتون مشکل بزرگ دارید؟

در پیدا کردن بازار و مشتری هدف واقعی نیاز به کمک دارید؟

دنبال جدید ترین روش های ارتباط گیری  و فروش سازی هستید؟

ما در مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری ، با تجربه فعالیت در 200  کارخانه و شرکت می توانیم در ایجاد رشد های فروش و بازاریابی حرفه ای در مرکز کارخانه یا شرکت شما فعالیت نمایم و با همکاری شما به رشد های جدید و عالی در فروش  وبازاریابی  دست پیدا کنیم.

 

بیشترین سوالات مدیران شرکت ها از مرکز فروش و بازاریابی چیست؟

1 – آیا می توان در 1 سال فروش را 2 برابر نمود ؟ پاسخ : بله .در صورتی که با برنامه ای اعلامی مرکز پیش بروید و در اجرا با ما همکاری عالی داشته باشید حتما محقق می گردد.

2 – چه چیز هایی برای شروع قدرتمند بازاریابی  و فروش نیاز می باشد؟ پاسخ : سایت – پیج – سامانه پیامکی  – 1 نفر نیرو متمرکز در بخش فروش  و در نهایت آموزش های  مرکز  و پیگیری های جدی تیم پشتیبانی مرکز ما

3 – چه کار هایی سوی مرکز فروش  و بازاریابی در شرکت ها انجام می شود ؟ پاسخ : مرکز فروش  و بازاریابی به محض ورود به کارخانجات و شرکت ها ، تمام بخش های اجرایی کارخانه را وارد کار کرده و بعد از علت یابی و پیدا کردن چالش ها، با دادن پلن و برنامه ای 90 روزه برای هر بخش به صورت مجزا ، سیستم و فنداسیون جدیدی را در شرکت پیاده سازی مینماید  که با قدرت به فروش شرکت کمک می نماید .

4 – از چه زمان و چطور می توان کار با مرکز آموزش فروش و بازاریابی را شروع نمود ؟ پاسخ : از همین الان هم می توانید کار را شروع کنید ، زیرا مرکز آماده کامل در این خصوص را دارد. کافی است با شماره پشتیبان مر کز تماس گرفته و یا در جدول زیر اطلاعات خود را ثبت کنید و برای ما راسال نماید تا با شما تماس گرفته شود .

 

 

دوست خوبم

لطفا اطلاعات خود را در جدول زیر ثبت و ارسال کنید  تا کارشناسان مرکز ما فورا با شما ارتباط بگیرند.

دیگه وقتشه شروع کنی 

دوست خوبم سلام امیدوارم عالی باشید در این مقاله می خواهم به یکی از مشکلات بسیار مهم مدیران شرکتها و کارخانجات و بسیاری از کسب و کارها اشاره کنم که همچنان مشکل فروش و بازاریابی دارند.خیلی ازکارخانجات و شرکتهای تولیدی و توزیعی دچارمشکلات شدید فروش و بازاریابی هستند و به همین خاطر بسیاری از کارخانجات و شرکت ها با ظرفیت های بسیار پایین مثل ۳۰ درصد و ۵۰ درصد در حال فعالیت هستند و هر روز تعداد زیادی از کسب و کارها در حال ورشکستگی و جمع کردن هستند.

به خاطر مشکلات زیادی که در فروش و بازاریابی کارخانجات وجود دارد بسیاری از کارخانجات تعطیل  و نیروهای خود را اخراج کرده و به همین منظور جمعیت بیکاران نیز روز به روز در حال افزایش است.

 چرا کارخانجات و شرکت ها در فروش و بازاریابی محصولات تولیدی خود مشکل دارند؟

با توجه به اینکه بسیاری از کارخانجات و شرکتهای تولیدی و توزیعی همچنان از سیستم سنتی استفاده می‌کنند و در جذب و پیدا کردن بازار هدف و مشتری هدف خودشون هیچ برنامه ریزی و روش جدیدی را ندارند، به همین دلیل دچار رشد فروش های کمتری می شوند و روز به روز سهم بازار خود را از دست می‌دهند.همچنین عدم استفاده از نیروی ماهر و حرفه ای در سیستم فروش و بازاریابی ، یکی از علت های بسیار قوی و قدرتمند در عدم فروش کالا و خدمات آنها هست.

چند کاره بودن مدیران نیز یکی از علت‌های مهم شکست کسب و کارها است که باعث می‌شود مدیران همزمان در چند بخش مشغول فعالیت بوده و نتوانند در کسب و کار خود تمرکز کافی داشته باشند.یکی دیگر از علت های مهم در ورشکستگی کسب و کارها یا مشکل فروش و بازاریابی کارخانجات ،نداشتن مربی حرفه  ای فروش و بازاریابی در کنار مدیران عامل شرکت ها است که بتوانند از دانش و تخصص این مربی ها در کنار خود استفاده کنند.

مدیران کارخانجات چطور می توانند فروش و درآمد خود را افزایش دهید؟

شما به چندین روش مختلف می توانید در یک کسب و کار، فروش های خود را بالا برده و به رشد درآمد و سود دهی عالی برسید.

1 – آموزش تخصصی نیروهای فروش و بازاریابی کسب و کار خود

2 –  تغییر روش فروش از سیستم سنتی به سیستم حرفه‌ای و جدید

3 – بالا بردن سرعت تبلیغات هدفمند برای شناسایی مشتریان واقعی

4 – یافتن بازار هدف و مشتری واقعی از نظر جغرافیایی و مکانی

5 –  ایجاد ارزش های پیشنهادی عالی و خدمات جدید برای مشتریان فعلی و جدید

6 –  ایجاد یک سیستم پیگیری قدرتمند و سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان

 و بسیاری از موارد و نکته های مهم و کلیدی و کاربردی.

 

 

برای بالا بردن فروش و درآمد خود از چه کسی میتوانید کمک بگیرید؟

شما می توانید برای ایجاد یک رشد فروش عالی و تیم ‌سازی حرفه‌ای در کسب و کار خود از مرکز تخصصی فروش و بازاریابی ناصر جعفری که در این زمینه بصورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می نماید 

کمک بگیرید تا بتوانید دانش و علم روز فروش و بازاریابی حرفه ای را به صورت کاملاً تخصصی در سیستم کسب و کار خود و نیروهای خود پیاده سازی کرده و نیروهای خود را به صورت کاملاً حرفه‌ای آموزش دهید تا بتوانند رشد های فروش عالی را در کسب و کار شما ایجاد کنند.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری درزمینه آموزش‌ تخصصی فروش و بازاریابی و پیاده سازی سیستم قوی فروش و کمک به پیدا کردن بازارها و مشتری های هدف و چالش‌های فروش و بازاریابی می تواند به شما عزیزان خدمات حرفه‌ای را ارائه نماید.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری به عنوان مشاور شرکت شهرکهای صنعتی کل استان تهران و بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی فنی و حرفه ای در کشور آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه را دارد:

1 –  پیدا کردن چالش ها و مشکلات بخش فروش و بازاریابی کارخانجات و شرکت ها

2 –  آموزش تخصصی نیروهای فروش و بازاریابی شرکت ها و کارخانجات به صورت حرفه‌ای و گارانتی شده.

3 – کمک به پیدا کردن بازارها و مشتری های هدف واقعی به صورت کاملا تخصصی.

4 –  مشاوره عالی و حرفه ای در زمینه فروش و بازاریابی به مدیران ارشد شرکت ها

5 –  کنترل و پیگیری بسیار قدرتمند و جدید در امور آموزشی و اجرایی نیروها.

6 –  ایجاد رشد فروش پایدار و مستمر در یک بازده زمانی تعریف شده.

شما می توانید وارد ( سایت ناصر جعفری دات کام )  بشوید و در صفحه اصلی سایت وارد پنجره  ( مشارکت پورسانتی 2 ساله در فروش کارخانجات )  یا ( قرارداد 1 ساله ایجاد رشد های جدید فروش ) شده ، اطلاعات و چالش ها و سوالات خود را در جدول تهیه شده در آن قسمت بارگذاری کرده تا با شما ارتباط گرفته شود.

همچنین شما می‌توانید با شماره های ارتباطی که در سایت ناصر جعفری دات کام وجود دارد به صورت کاملا مستقیم و سریع ارتباط برقرار کنید.

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری آماده عقد قرارداد های کوتاه مدت و بلند مدت با کارخانجات و شرکتهای تولیدی و توزیعی در سراسر کشور می‌باشد و می‌تواند به صورت مشارکت در بخش فروش بصورت پورسانتی  و پروژه ای با این کارخانجات ، فعالیت بلند مدتی را انجام دهد.

افتخار ما رشد فروش کسب و کار شماست.

ناصر جعفری

مربی حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران 

بیزینس کوچ حرفه ای فروش و بازاریابی در کارخانجات

مربی رسمی سازمان فنی  و حرفه ای کل ایران 

مدرس دانشکده بین الملی ابن سینا 

مدیر  و موسس  آژانس بازاریابی فروشنده در ایران

نویسنده 3 کتاب تخصصی در حوزه فروش و بازاریابی 

مشاور شرکت های فولاد – خودرویی- چوب  و پزشکی  و مشاین سازی

مشاور شرکت شهرکهای صنعتی کل استان تهران

بنیانگذار اولین مدرسه فروش و بازاریابی فنی و حرفه ای در ایران

 

 

09108799387 پشتیبانی  مرکز

09128023809 تماس مستقیم

WWW.NASERJAFARI.COM

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=9133