نمایش دادن همه 4 نتیجه

کتاب مدرسه فروش و بازاریابی

بدون امتیاز 0 رای

کتاب مدرسه فروش و بازاریابی

آموزش 0 تا 100 بازاریابی و فروشنده گی حرفه ای 

WWW.NASERJAFARI.COM

هنوز دنبال یادگیری مهارت های فن بیان و مذاکره برای رشد دادن فروش خود می باشید؟

در زمینه فروشنده گی  و بازاریابی هیچ اطلاعاتی ندارید؟

دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی برای خود هستید؟

بدنبال یک شغل قدرتمند با درآمد عالی  و میلیونی هستید؟

   

کتابی قدرتمند در زمینه معرفی انواع شغل   و کمک به راه اندازی کسب و کار ها و ایجاد رشد های فروش عالی در کارخانجات و شرکت ها .

 

دوست من سلام 

ناصر جعفری  هستم.

مربی فروش و بازاریابی

این کتاب از تجربیات 15 سال فعالیت حرفه ای بصورت اجرای  و کار میدانی  در کنار تدریس  و آموزش حرفه ای به مدیران و کارشناسان بسیاری از شرکت ها و کارخانجات در شغل  و صنعت قدرتمند فروشندگی  و بازاریابی در 4 صنعت بزرگ کشور بدست آمده است. اگر به دنبال بدست آوردن یک شغل حرفه ای برای خودتان هستید یا دنبال راه اندازی یک کسب و کار می باشید بامطالعه این کتاب می توانید تجربیات و تکنیک های بسیار گران بهایی را به راحتی کسب و کرده  و مسیر 10 ساله را در کمتر از 1 سال طی کنید.    

بخشی از فهرست کتاب:

1 - تفاوت فروشنده تلفنی و حضوری

2- بازار کار عالی صنعت فروش و بازاریابی

3 - تفاوت بین فروشندگان دوزاری(دو ریالی قدیم) با فروشندگان حرفه ای

4 -  میزان درآمد فروشندگان و بازاریابان

5-  15 گام برای یادگیری حرفه ای شغل فروشنده گی  و بازاریابی

6 - درآمد میلیونی با صفر تومان سرمایه

7 - شغل دوم اما درآمد اول

8 - - فقط شروع کن و انجام بده

و بسیاری از مطالب مهم دیگر.

  این کتاب می تواند چراغ راهنمای عالی برای صاحبین کارخانجات و شرکت ها باشد در زمینه راه اندازی تیم های فروش و بالا بردن روند رشد عالی در زمینه فروش  وبالا بردن میزان سهم بازار  و درآمد های خود. شما می توانید در کنار مطالع این کتاب قدرتمند ، کتاب (فقط انجام بده ) را هم مطالعه کنید. نوشتن این کتاب برای من 2 سال زمان برد.  در این کتاب با ارزش ، بزرگترین تجربیات و علت های موفقیت و شکست های افراد در زمینه شغلی را اطلاع رسانی نموده ام. در کتاب مدرسه فروش و بازاریابی شغل های با کلاس  و حرفه ای هم ویژه خانم ها به صورت شفاف معرفی شده تا بتواند یا برای خود در منزل کسب و کاری را راه اندازی کنند یا در شرکت ها به صورت حرفه ای مشغول به کار شوند .      

نویسنده گان کتاب مدرسه فروش و بازاریابی

ناصر جعفری - ندا جعفری 

 

ناصر جعفری مربی فروش و بازاریابی ایران

بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش و بازاریابی

بنیانگذار اولین مدرسه فنی و حرفه ای فروش و باززاریابی در ایران

نویسنده 3 کتاب تخصصی در حوزه فروش و بازاریابی

مدرس دانشکده بین المللی ابن سینا در تهران

مشاور شرکت شهرک های صنعتی کل استان تهران

09128023809 تماسس مستقیم 09108799387 پشتیبانی مرکز 02155075264 دفتر مرکزی WWW.NASERJAFARI.COM

   
0
125,000 تومان

کتاب فقط انجام بده

بدون امتیاز 0 رای

کتاب فقط انجام بده

اقدامگرایی  و اجرایی

دوست خوبم سلام

من ناصر جعفری هستم

مربی فروش و بازاریابی

این کتاب برای اولین بار با این قدرت و کاربرد نوشته شده و حاصل 17 سال تلاش اجرایی و 13 سال تجربه فعالیت با مدیران کارخانجات و شرکت ها و تیم های فروش و بازاریابی هست.در این کتاب به علت عدم اقدام کردن افراد در زندگی  و راهکار های عالی برای جلوگیری از بهانه ها با مثال های کاربردی اشاره شده است. همچنین نکات بسیار کلیدی  و کاربردی عالی برای گروه خانم ها  و دانشجویان  و افرادی عادی جامعه برای راه اندازی کسب و کار توضیح داده شده است. اگر قصد راه اندازی کسب  و کار در هر مکانی را دارید یا صاحب کارخانه و شرکت هستید و یا دارای تیم فروش و بازاریابی می باشید خواهش میکنم این کتاب با ارزش  و قدرتمند را چندین بار مطالعه کنید و هزار بار به آن عمل کنید تا از نتایج شگفت انگیز آن حیرت کنید.

کتاب فقط انجام بده

این کتاب با عشق  و ایمان کامل توسط من برای کمک به تمام مردم دنیا و کشور عزیزمان ایران نوشته شده تا چراغ راهنمای بسیاری از جوانان و صاحبین کسب  و کار در سراسر دنیا باشد که بتوانند به سرعت اقدامگریی  و اجرایی خود اضافه کنند و در نهایت به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کنند.  فقط به شما یادآوری میکنم. اگر به این کتاب کوچک اما پر قدرت و جادویی گوش کنید و عمل کنید نتایجی را بدست می آوردیدکه سال ها در آرزوی آن بوده اید. امیدوارم این کتاب بتواند همانطور به که من کمک زیادی نموده ، به شما نیز کمک عالی نماید.  

مطالعه  و عمل کنید. اقدام کنید تا از نتایج و معجزات عجیب آن نهایت استفاده رو ببرید.

شاد و پیروز باشید.

0
99,000 تومان

دوره آموزش تخصصی فروش و بازاریابی

بدون امتیاز 0 رای

هنوز مشکل فروش محصولات خودتون رو دارید؟

در پیدا کردن بازار  و مشتری هدف مشکل دارید؟

تیم فروش شما در مذاکره با مشتری موفق نیست؟

دنبال رشد دادن فروش خودتون به صورت تضمینی هستید؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رشد درآمد و فروش 50 تا 500 درصدی به صورت تضمینی  و گارانتی شده

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در دوره آموزش فروش و بازاریابی فروشنده برتر  ، جدیدترین و تخصصی ترین تکنیک های فروش و بازاریابی ، مذاکره با مشتری ، نحوه جذید مشتری ، روش های پیدا کردن بازار هدف دقیق ، روش های برخورد با مشتری ناراضی ، روش های گزارش نویسی  و پیگیری مشتری و بسیاری از اطلاعات مورد نیاز شما را برای ایجاد یک رشد فروش 50 تا 500 درصدی تهیه و آماده کرده ایم.

   

سوال مهم : 

آیا مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری در این زمینه تجربه اجرایی در شرکت ها را دارد ؟

 

دوره تخصصی فروش و بازاریابی فروشنده برتر  ، از تجربیات برگزاری دوره های حضوری در بیش از 190 کارخانه و شرکت به صورت میدانی و  مشاوره به حداقل 100 مدیر عامل کارخانه و آموزش  و پرورش بیش از 300 دانشجو و کارشناس و مدیر فروش و بازاریابی بدست آمده و حاصل تجربه همکاری در کارخانجات خودرویی ، پزشکی ، غذایی ، چوب و مبلمان ،ماشین سازی  و ماشین آلات ، فولاد ،  نایلون ، کارخانجات سنگ ، نساجی ، بازرگانی و توزیعی و بسیاری از کسب و کار ها می باشد.

   

سوال :

آیا مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری در زمینه چالش ها و مشکلات بخش فروش شرکت ها اطلاعات لازم را دارد؟

 

در این دوره به بسیاری از چالش ها و مشکلات مهم پیدا شده در شرکت ها و کارخانجات مختلف اشاره شده است.

عارضه یابی  و پیدا کردن مشکلات اساسی بخش فروش شرکت ها ، از اولویت های مهم مرکز بوده و در این زمینه  چالش های بسیاری زیادی را کشف  و به صورت تیمی  و همکاری قدرتمند به مرحله اجرا راهکار هدایت نموده است .ارائه راهکار های کاربردی  و اجرایی و تمرین های عملی برای شما  پیاده سازی شده است.

   

سوال:

آیا در این دوره حرفه ای به مسائل فردی  و برند سازی  و مدیریتی  و رهبری نیز اشاره شده است؟

  دوره فروش و بازاریابی فروشنده برتر به حوزه تبلیغات ، نحوه جذب مشتری مشتری  و پیدا کردن بازار هدف ، ساختن یک تیم قدرتمند  و حرفه ای فروش و بازاریابی ، برند سازی عالی ، ایجاد بستر های لازم برای رقابت عالی ، ایجاد روش های عالی انگیزه در افراد و موراد مهم مدیریتی و رهبری خرد و کلان و  بسیاری از تکنیک های مدیریتی فروش و بازاریابی ، روش های ساختن پل های ارتباطی ، برند سازی شخصی و روش ها و راهکاری کاملا کاربردی رشد فروش واقعی اشاره شده است.    

تمرین های طلایی:

یکی از نقاط قدرت  آموزش حرفه ای فروش و بازاریابی فروشنده برتر  ، تمرین های اجباری  و الزامی برای انجام دادن امور  و پیدا کردن راهکار های کاربردی از سمت کارشناسان  و مدیران عالی مجموعه می باشد.با این تمرین ها و به چالش کشیدن افراد ، سعی شده است تا از قدرت فهم تیمی  و استفاد هاز نظرات افراد به عالی ترین شکل ممکن استفاده گردد.    

گارانتی ما رشد فروش 50 تا 500 درصد در فروش شما در کمتر از  1 سال می باشد.

 

ارسال به صورت فلش کارت جهت استفاده تیمی در شرکت ها و کارخانجات 

هدیه ویژه کتاب قدرتمند ( فقط انجام بده )

جهت ثبت سفارش یا دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09108799387 ، پشتیبانی مرکز  تماس حاصل نماید.

3
9,800,000 تومان

محصولات و دوره های آموزشی بازاریابی و فروش