ناصر جعفری
ناصر جعفری

کارخانه شغل سازی

 

دوستان سلام امیدوارم عالی باشید

در این مقاله می خواهم به یکی از تخصصی ترین و به روز ترین شغل های حرفه ای اشاره کنم که دغدغه بسیاری از افراد جامعه هست.

 

آیا شما هم بیکارید و دنبال شغل حرفه ای  هستید؟

دنبال راه اندازی کسب و کار خودتون هستید؟

از کار کردن برای دیگران خسته شدید ؟

فکر می کنید چند درصد از افراد جامعه بیکارند و دنبال یک شغل حرفه ای می گردند؟

شغل سازی

در این مقاله شما را با یکی از کارخانه های شغل سازی بسیار قدرتمند آشنا می کنم که هر کسی با هر توانایی می‌تواند در این کارخانه، زیرساخت  های یک شغل حرفه ای را یاد گرفته و باعث اشتغال زایی در سطح کشور و جامعه شود.

 

کارخانه شغل سازی فروش و بازاریابی

کارخانه شغل سازی فروش

بسیاری از شرکتها و کارخانجات با سرمایه‌گذاری‌ های سنگینی که انجام می‌دهند در راستای ایجاد تولید و اشتغال زایی فعالیت می‌کنند و معمولاً دولت‌ها و حکومت ها برای حمایت از  بخش تولید و اشتغال زایی سرمایه گذاری های سنگین بلند مدت و کوتاه مدتی را در این عرصه انجام میدهند.

حتی یکی از وعده های بسیار بزرگ انتخاباتی در سراسر کشورهای دنیا از سوی مقامات ، ایجاد شغل و اشتغال زایی بیشتر هست که معمولا با وعده ها و دروغ های  بزرگ شروع شده و در انتها با نتایج بسیار ضعیف ، خودش را نمایان می کند.

 

کارخانه شغل سازی یعنی چی؟

 

منظور از کارخانه شغل سازی یعنی مرکز یا مجموعه یا سازمانی که بتواند با ایجاد اشتغال پیوسته و پایدار ، باعث ایجاد شغل های جدید ،بزرگ ، قدرتمند و توسعه یافته شود و بتواند برای افراد جامعه در سطوح مختلف ایجاد اشتغال کند. هر کسی در این کارخانه بتواند  با یادگیری تخصص ها و مهارت های لازم چه به صورت شخصی و چه به صورت شرکتی در هر نقطه و هر مکانی برای خود یک کسب و کار راه اندازی کرده و یا در یک سازمان مشغول کار شده  تا بتواند به درآمدهای عالی برسد .

 

کارخانه شغل سازی قدرتمند مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری

بسیاری از کارخانجات بزرگ و کوچک وابسته به صنعت فروش و بازاریابی هستند و در صورتی که نتوانند در قسمت فروش و بازاریابی و توسعه محصول خود نیازهای جامعه را تامین و عرضه و مذاکره عالی را داشته باشند محکوم به شکست خواهد بود و نمی توانند بقای  خود را در فضای کسب  و کار  و رقابت  حفظ کند.فروش و بازاریابی قلب تپنده تمام کسب و کارها در دنیا بوده و ضامن بقای بسیاری از افراد در جامعه و دولت ها  برای اداره خود می باشد.با توجه به نیاز روزافزون جامعه و کسب و کارها به مقوله فروش و بازاریابی ، کارشناسان فروش حرفه ای تلفنی و حضوری و بازاریابی دیجیتال و غیره می توانند با استفاده از این نکته کلیدی در صنعت فروش و بازاریابی بسیار قدرتمند عمل کرده و افرادی که در جستجوی شغل  عالی هستند  هم می توانند با ورود به این عرصه از شغل های بسیار عالی با درآمد های میلیونی بهره مند گردد.

افرادی که در زمینه فروش و بازاریابی به صورت حرفه‌ای در این صنعت مشغول فعالیت هستند در بخش های کلیدی از سازمانهای کوچک و بزرگ قرار می گیرند . آنها می توانند با ایجاد فروش های عالی و رسیدن به درآمدهای بالا زمینه و بستر مناسبی را برای بالا بردن سطح تولید شرکت ها و کارخانجات ایفا کنند که در نهایت باعث ایجاد اشتغال به صورت مستقیم در خود کارخانجات و به صورت غیر مستقیم در سطح جامعه گردند.بسیاری از افراد در جستجو هستند که چطور می‌توانند وارد یک صنعت پولساز و بزرگ شود.سوال مهم این افراد در این مورد چیست.

 

 

چطوری باید شغل فروش و بازاریابی را به صورت حرفه ای و کامل آموزش ببینند و به این شغل حرفه ای وارد شوند؟

شما می توانید وارد سایت تخصصی  ناصر جعفری دات کام شده و در قسمت  و بخش تخصصی ( من در زمینه فروش و بازاریابی کارجو هستم  ) اطلاعات و رزومه خود را بارگذاری کرده تا کارشناسان ما با شما به صورت مستقیم تماس گرفته و اطلاعات لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری تخصصی ترین مرکز در زمینه آموزش نیروهای توانمند فروش و بازاریابی ، برگزاری دورههای آموزش‌حرفه‌ای برای شرکت ها و کارخانجات ، تیم سازی فروش و بازاریابی ،  عارضه یابی کارخانجات و کسب و کارها در زمینه فروش و بازاریابی و در نهایت ارائه راهکارهای کاربردی و عالی برای ایجاد یک رشد فروش عالی می باشد. ما در این مدرسه تخصصی میتوانیم به شما عزیزان تخصصی ترین دوره های فروش و بازاریابی را آموزش داده و به صورت کاملا گارانتی شده و تضمینی شما را به شرکت ها و کارخانجات بزرگ جهت کار در بخش فروش و بازاریابی  معرفی کنیم تا در راستای ایجاد یک شغل بسیار حرفه‌ای و اشتغال در سطح جامعه ، به شما عزیزان کمک های عالی را نماییم.

کارخانه شغل سازی ناصر جعفری

من این مرکز تخصصی را  تاسیس و راه اندازی کرده ام  تا به علاقه‌مندان و عزیزانی که در جستجوی شغل حرفه ای با درآمدهای عالی هستند کمک کنم  تا در راستای شغل سازی در جامعه بتوانم به افراد  و علاقمندان کمک کنم تا شغل حرفه ای را یاد بگیرند و به درآمدهای میلیونی برسند.

 

من ناصر جعفری هستم

مربی حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران

بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش در کارخانجات 

بنیانگذار اولین مدرسه فنی و حرفه ای فروش و بازاریابی در ایران

مربی رسمی سازمان فنی  و حرفه ای ایران

مدیر  و موسس آژانس بازاریابی فروشنده

نویسنده 3 کتاب در زمینه فروش و مدیریت 

مدرس دانشکده بین المللی ابن سینا در تهران

09108799387 09128023809

سایت تخصصی فروش و بازاریابی ناصر جعفری

www.naserjafari.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=8673