نمایش یک نتیجه

کتاب فقط انجام بده

بدون امتیاز 0 رای

فقط انجام بده ( معجزه اقدامگرایی )

آیا شما هم در انجام دادن تصمیمات خودتون مشکل دارید؟ آیا میدونید علت بیشتر بهانه ها در انجام دادن کارها چیست؟ در شروع کردن و انجام دادن کارها مشکل دارید؟

برای اولین بار در کشورمنتشر شد. کتاب فقط انجام بده نویسنده گان ناصر جعفری – عزیزه جعفری برای اولین بار در کشور، کتاب تخصصی در زمینه بزرگترین چالش مدیران کارخانجات و شرکت های بزرگ و کوچک ، کارآفرینان و عموم افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار شخصی یا توسعه آن را دارند منتشر شد . این کتاب قدرتمند با استفاده از تجربیات 13 ساله از مشاوره و همکاری و اجرای پروژه های کارگاهی و میدانی در کارخانجات و شرکت های تولیدی و توزیعی و همکاری با مدیران شرکت ها و کارخانجات در سطح کشور بیرون آمده و راهنمایی عالی برای کسانی خواهد بود که قصد شروع کردن و اجرای کارهای بزرگ و کوچک برای رسیدن به اهداف خود را دارند.

فقط انجام بده یعنی چی ؟ یکی از چالش ها ومشکلات بزرگ در بین افراد جامعه، مدیران ارشد و میانی، صاحبین کسب و کارها ، کارآفرینان و دانشجویان و عموم مردم در دنیا و ایران ، عدم انجام دادن به دانسته ها و تصمیمات و ایده ها می باشد. این کتاب دارای 38 بخش تخصصی و حرفه ای می باشد. محتوا این کتاب به دقیق ترین شکل ممکن و بدون حاشیه ، به اصلی ترین مشکل افراد جامعه حمله کرده است. در این کتاب بار ها و بارها به انجام دادن سریع و بی قید شرط و بی بهانه در امور اجرایی اشاره شده است.در کتاب فقط انجام بده به شما آموزش می دهم که چطور علت یابی کنید و چالش های خود را استخراج کرده و بتوانید وارد مرحله انجام دادن و اقدامگرایی کنید.

چرا باید بدون بهانه ها ، فقط و فقط انجام بدهیم؟

اقدام گرایی مهمترین عامل در رسیدن به خواسته های ما می باشد. شما اگر بهترین ایده ها و فرصت ها را هم در اختیار داشته باشید ، تا زمانی که آنها را به مرحله انجام و اقدام وارد نکنید هرگز موفق نخواهید شد.در بسیاری از آموزش های خودم در کارخانجات و شرکت های تولیدی و توزیعی در کشور ، به مدیران ارشد و میانی و تیم های فروش و بازاریابی کارخانجات دائما اشاره و تاکید می کنم که منتظر کامل کردن و تکمیل شدن امور و ایده ها و نیاز های خودتون نباشید و با هر آنچه دارید حتی ناقص فقط شروع کنید و در طول اجرای مسیر آن را تکمیل کرده و اشکالات آن را رفع کنید.

شروع کردن و اقدام گرایی چه تاثیری در افراد می گذارد؟ مهمترین تاثیر روحی و روانی اقدامگرای در افراد ایجاد حس اعتماد بنفس عالی و قوی و شکستن ترس می باشد. شما تا زمانی که اقدام به شروع کردن ایده های ذهنی و تصمیمات خود نگیرید هرگز نمی توانید به ترش خود غلبه کنید . یکی دیگر از فایده های عالی اقدامگرای و انجام دادن به موقع کارها، جلوگیری از اتلاف زمان می باشد که در شرایط فعلی بسیار حیاتی و مهم می باشد.

علت نوشتن کتاب فقط انجام بده؟ در سال تجربه عالی همراهی با مدیران کارخانجات و شرکت ها و تیم های فروش و بازاریابی آنها به این موضوع مهم پی بردم که بزرگترین چالش افراد در رسیدن به موفقیت های بزرگ و اهداف عالی خود ، نداشتن عامل کلیدی انجام دادن و اقدام گرایی به موقع است. اگر افراد ترس ها و بهانه های خود را کنار بگذارند و فقط به انجام دادن و نحوه اجرای آن فکر کنند قطعا نتایجی را بدست می آورند که باعث ایجاد انگیزه برای شروع کردن کار های دیگر و بزرگتر خواهد شد.

تفاوت افراد اقدامگر با افراد غیر اقدامگر در این کتاب قدرتمند

در این کتاب بارها و بارها از کلمه فقط انجام بده استفاده شده است تا به شما یادآوری چند باره شود که چرا باید فقط انجام بدهید. تفاوت افراد موفق با غیر موفق در یک کلید واژه مقدس و حیاتی نهفته است. معجزه اقدامگرای ( فقط انجام دادن ) بدون بهانه مدیران و افراد موفق با تمام کمبودهایی که در مسیر رسیدن به اهداف خود دارند فقط به انجام دادن فکر می کنند. آنها می دانند که بسیاری از نیاز های خود در مسیر حرکت را ندارند و یا ناقص هستند ، اما تفاوت عالی آنها ایجاد تغییرات عالی با داشته های حتی محدود خود می باشد.آنها فقط و فقط انجام می دهند . اما افراد غیر اقدام گر دچار کامل گرایی های زیادی هستند و فقط به فکر تکمیل شدن و سپس اجرا نمودن هستند . افراد موفق فقط به انجام دادن فکر می کنند. زیرا آنها دریافته اند که موفقیت فقط در اقدامگرایی و حرکت کردن به موقع می باشد.

من ناصر جعفری هستم نویسنده کتاب فقط انجام بده قصد من از نوشتن این کتاب با ارزش و قدرتمند ، کمک به تمامی مدیران کارخانجات و شرکت ها و افرادی هست که هنوز در تصمیم گیری های اجرای خود تردید و شک دارند و علت این شک ها را نمی توانند پیدا کنند. در این کتاب عالی 38 مورد از بهترین و موثر ترین چالش ها به همراه ارائه راهکار های عالی و کلیدی ارائه شده تا به شما در مسیر رشد و پیروزیتان کمک کند .

از شما درخواست دارم این کتاب را چندین بار مطالعه کرده و هزاران بار به نکته های آن عمل کنید تا نتایج عالی و شگفت انگیز آن را مشاهده کنید. شما می توانید برای کمک به عزیزان و دوستان خود و در جهت رشد و شکوفایی آنها ، یک عدد از این کتاب را به آنها هدیه کنید تا همه با هم رشد کرده و موفق شویم.

بزودی با کتاب جدید تصویری سازی ذهنی درکنار شما خواهم بود تا در مسیر شکوفایی عالی کسب و کار ها ،، همراه شما باشم.

ناصر جعفری مربی فروش و بازاریابی بیزینس کوچ حرفه ای با گرایش فروش و بازاریابی بنیانگذار اولین مدرسه فنی و حرفه ای فروش و باززاریابی در ایران مششاور شرکت شهرک های صنعتی کل استان تهران 09128023809 تماسس مستقیم 09108799387 پشتیبانی مرکز 02155075264 دفتر مرکزی WWW.NASERJAFARI.COM

0
99,000 95,000 تومان