ناصر جعفری
ناصر جعفری

طراحی سایت حرفه ای کارخانجات و شرکت ها

—-

آیا مشتریان صنعت شما می توانند با یک کلیک شما را پیدا کنند؟

آیا نام برند شرکت و محصولات شما در کشور به راحتی دیده می شود؟

 مشتریان احتمالی شما چطور باید شرکت و محصولات عالی شما را پیدا کنند؟

هنوز هم دنبال پیدا کردن  مشتری  و بازار بهتر در کل کشور هستید ؟

آیا می دونید یک سایت حرفه ای فروشگاهی  و تبلیغاتی چه قدرتی به شما می دهد؟

 

با ما دیده شو تا پسندیده شوی

طراحی سایت حرفه ای کارخانجات و شرکت ها

سایت چیست و چرا در ایجاد رشد های فروش  و بازاریابی اهمیت دارد؟

سایت یک بستر دیجتالی در شبکه های اجتماعی دنیا می باشد که به صورت دائمی  و 24 ساعته می تواند ، شما ، کسب و کارتون، خدماتی که می خواهید بفروشید یا عرضه کنید را در اختیار تمام مشتریان و علاقمندان در سراسر دنیا قرار بدهد و باعث شود در بلند مدت به یک برند شناخته شده تبدیل شوید.

 شما از طریق سایت فروشگاهی  و تبلیغاتی می توانید تمام ایده ها ، باورها ، و محصولات خود را در یک قالب به صورت 24 ساعته با مخاطبین در دنیا به اشتراک گذاشته و به یک بستر قدرتمند تبدیل شوید.

اهمیت سایت را در یک کلمه می توانم خلاصه کنم. آیینه تمام قد.

سایت مانند یک آیینه تمام قد ، شما و تمام ظاهر و ویژه گی هایی که که می خواهید به مشتری نمایان کنید را معرفی می کنند و می تواند در جستجو های مخاطبین پیدا شود. بسیاری از افراد برای پیدا کردن تامین کنندگان  و خریداران و مشتریان خود ، اولین اولویت خود را به جستجو ایینه شما ( سایت ) می گذارند و می توانند قبل از اینکه با شما ارتباط برقرار نمایند شما را ارزیابی  و از ویژه گی ها و داشته ها و توانمندی های شما مطلع شوند.

 

چرا باید یک سایت حرفه ای در شرکت و مجموعه خود داشته باشیم؟

چرا طراحی سایت حرفه ای کارخانجات و شرکت ها اهمیت زیادی دارد؟

یکی از موارد بسیار مهم در ایجاد برند سازی  و دیده شده در سطح دنیا و کشور ، نمایش دادن توانمندی های خود در زمینه خدمات و تولید می باشد. اما کدام بستر می تواند به صورت 24 ساعته و به صورت یک پک گسترده ما را در جلوی چشم مخاطب قرار بدهد تا بتواند ما را نسبت به همکاراران و رقبا بسنجو و راحتر انتخاب کند.

قطعا داشتن یک سایت حرفه ای  و تخصصی  و کامل

سایت مدرسه فروش  و بازاریابی ناصر جعفری در یک برنامه 18 ماهه و با برنامه ریزی دقیق و اجرای های به موقع در زمینه تولید محتوا  و بارگذاری محتوا برای مخاطب ها  و نیاز های آنها ، توانسته در زمینه دیه شدن و نمایش توانمندی های ما در زمینه برگزاری دوره آموزش فروش و بازاریابی در سطح ایران و دنیا شده است. تعداد تماس های زیادی که از طریق سایت مرکز گرفته می شود یا اطلاعاتی که در سایت بارگذاری می شود و به آنها پاسخ داده می شود نمایش دهند این موضوع می باشد که اهمیت این بخش به هیچ عنوان نباید نادیده گرفته شود.

شما هم برای نمایش توانمندی های  و قدرت نمایی در بازار و پیدا کردن مشتریان هدف واقعی در سطح کشور  و دنیا باید یک بستر قدرتمند در سازمان خود طراحی  و اجرایی نماید تا بتوانید تمام محصولات و خدمات خود را به صورت 24 ساعته به نمایش بگذارید تا مشتریان بتوانند شما را فقط با یک کیلک و به راحتی پیدا . ارزیابی نمایند.

و این کار یعنی قدرت در رقابت و برند سازی عالی در بلند مدت .

   

پل ارتباطی قدرتمند در سازمان ها و شرکت ها

پل ارتباطی اولین و شاخص ترین خواسته در سازمان ها باید باشد تا مشتریان بتوانند در هر مکان و هر زمانی با شما ارتباط برقرار نمایند. خیلی از شرکت ها و کارخانجات در زمینه ارتباط گیری مشتریان با آنان دچار مشکل هستند و مشتریان به راحتی نمی توانند برای خرید یا کسب اطلاعات به واحد ها در ارتباط باشند.

سایت می تواند به عنوان یک بستر حرفه ای و قدرتمند، تمام محصولات و خواسته های مشتریان را در قالب یک پلت فرم عالی و بصورت 24 ساعته در اختیار مخاطبین و مشتریان در سارسر کشور و بدون محدودیت قرار بدهد و مشتریان نیز می توانند به راحتی با بررسی داشته و اطلاعات موجود در زمینه کالا و خدمات در آن مجموعه ، انتخاب های بهتر  و راحتر و سریع تری را داشته باشند .

یک سایت می توند به صورت عالی بخش های مختلف کسب و کار شما را به مشتریان نمایش داده و باعث ایجاد رشد و شکوفایی در آن شود.

 

جهت دریافت اطلاعات در زمینه شرایط دریافت همکاری طراحی سایت و سئو ، قیمت ها و تجربیات ما در این خصوص ،

لطفا اطلاعات خود را در جدول زیر وارد نموده و گزینه ارسال را بزنید تا کارشناس ما با شما ارتباط برقرار نمایند.

09108799387 پشتیبانی مرکز

مدرسه فروش و بازاریابی ناصر جعفری در راستای ارائه خدمات تیمی  و حرفه ای در زمینه بالا بردن سیستم رشد در فروش ها و بازاریابی شرکت ها و کارخانجات و کسب و کار ها  ، این خدمات را در قالب همکاری و معرفی تیم های معتبر  که مورد تایید این مرکز می باشند ارائه می نماید تا بتوانیم به شما برای رشد و شکوفایی هرچه بهتر کمک نماییم.

09108799387 پشتیبانی مرکز

واتساپ- تلگرام – تماس  وپیامک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naserjafari.com/?p=12552